1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. "Facebook İş Yerinde" test edilmeye başlandı
"Facebook İş Yerinde" test edilmeye başlandı

"Facebook İş Yerinde" test edilmeye başlandı

Facebook, iş yerleri için geliştirdiği yeni ürününü test etmeye başladı. Ürün, çalışanların özel profillerinden ayrı bir şekilde iş arkadaşlarıyla iletişim kurabilmesine olanak sağlıyor.

A+A-
Paylaşım sitesi Facebook'un, iş yerleri için geliştirdiği Facebook at Work (Facebook iş yerinde) ürününü test etmeye başladığı bildirildi.
 
Facebook'tan yapılan açıklamaya göre, Facebook at Work, çalışanların "Haber Kaynağı, Gruplar, Mesajlar ve Etkinlikler" gibi Facebook araçlarını iş ortamı içerisinde de etkin bir şekilde kullanabilmelerine imkan veriyor.
 
Şirket içerisinde kullanım için özel olarak tasarlanan ürünle çalışanlar, kişisel Facebook profillerinden ayrı bir şekilde, güvenli ve gizlilik içinde çalışma arkadaşlarıyla verimli bir şekilde iletişim kurabilecek.
 
Paylaşılan bilgiler yalnızca söz konusu şirketin çalışanları tarafından görüntülenebilecek. Şirket, söz konusu ürünü iş ortaklarıyla birlikte test etmeye başladı. Şu anda Apple App Store ve Android App Store üzerinden Facebook'un seçtiği iş ortaklarına sunulan pilot ürünle ilgili çalışmalar gelecek aylarda da devam edecek.

HABERE YORUM KAT