1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Fabrika Kızı eğlenceli hikayesiyle çok güldürecek
Fabrika Kızı eğlenceli hikayesiyle çok güldürecek

Fabrika Kızı eğlenceli hikayesiyle çok güldürecek

Show TV'nin yaz sezonundaki gözde yapımlarından birisi olan Fabrika Kızı'nın çekimleri Maltepe'de gerçek bir fabrikada tüm hızıyla devam ediyor.

A+A-
Yaz ekranının en eğlenceli hikayelerinden biri olan Fabrika Kızı’nın merakla beklenen ikinci tanıtımı da geçtiğimiz günlerde izleyicilerle buluştu. Dizinin Show TV’de yayınlanan yeni tanıtımında başrol oyuncusu İsmail Demirci yer alıyor. Tanıtım filmi renkli sahneleriyle izleyicilerden büyük ilgi topladı.
 
 
 
Haziran ayında ekrana gelecek dizide; Otuzlu yaşlarının başında olan Aylin (Fulya Zenginer), nişanlısı ile birlikte İzmir’de yaşamaktadır. Hep el üstünde tutularak büyütülmüş, başarılı ve hırslı bir kadın olan Aylin’in hayatı bir gecede değişmiştir. Terfi edilmeyi beklerken işinden olan, gelinlik hayalleri kurarken terk edilen genç kadın, kendini bir anda yapayalnız ve beş parasız bulur.
 
Tam her şey bitti dediği anda bir telefonla Aylin’in hayatı yeniden başka bir yöne doğru gider. Yıllardır görmediği babasından miras kalan İstanbul’daki fabrika, genç kadının hayatını düzene sokması için bir umuttur. Bu mirasla arasındaki tek engel ise Ferhat (İsmail Demirci) olacaktır.
 
Yapımcılığını Organize Filmler/Sercan Çiçekoğlu-Engin Acuner, yönetmenliğini Hakan Arslan’ın üstlendiği Fabrika Kızı’nın senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor.
 
Başrollerini Fulya Zenginer (Aylin) ve İsmail Demirci’nin (Ferhat) paylaştığı “Fabrika Kızı”’nın güçlü oyuncu kadrosunda; Tezcan Fenerciler (Selim), Fırat Albayram (Cansın), Aydan Burhan (Muzaffer Ana), Özge Korkmaz (Nuriye), Fatih Altın (Sami), Begüm Yılmaz (Damla Gül), Sedat Bilenler (Himmet), Alayça Öztürk (Afitap), Burak Satıbol (Yetkin Birol Şimin), Alper Kadayıfçı (Yusuf Tandır), Tuğçe Karaoğlan (Asiye) rol alıyor.
 
 
(Televizyon Gazetesi.com)

HABERE YORUM KAT