1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Evli ve Öfkeli'de heyecan dorukta!
Evli ve Öfkeli'de heyecan dorukta!

Evli ve Öfkeli'de heyecan dorukta!

Evli ve Öfkeli bu akşam başladı. ATV'nin yeni dizisi farklı hayatlara sahip dört kadının hayat öyküsünü anlatan atv'nin yeni dizisi 'Evli ve Öfkeli'nin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Evli ve Öfkeli yeni bölüm ve tüm detayları ..

A+A-

ATV'nin yeni dizisi farklı hayatlara sahip dört kadının hayat öyküsünü anlatan ATV'nin yeni dizisi 'Evli ve Öfkeli'nin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. İşte tüm detaylar..
  
Bugün ilk bölümüyle atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan 'Evli ve Öfkeli' isimli dizinin ilanları için yapılan fotoğraf çekimlerinde oldukça eğlenceli anlar yaşandı. Beykoz Kundura Fabrikası'nda yapılan çekimlerde birbirinden eğlenceli kareler ortaya çıktı. Yapımını Süreç Film'in, yapımcılığını Ali Gündoğdu'nun üstlendiği dizi; aldatılan dört kadının kocalarından intikam alma çabasını konu alıyor. Farklı hayatlara sahip dört kadın, intikam alma yolunda yeni aşklara da yelken açıyor. 'Evli ve Öfkeli'nin oyuncu kadrosunda; Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Sarp Akkaya, Ayça Erturan, Yıldız Çağrı Atiksoy, Serkan Altunorak ve Sinan Eroğlu gibi isimler yer alıyor. Oyuncuların canlandırdıkları karakterler ise şöyle:
 
'Esra'-BİRCE AKALAY
Polis olan 'Esra'; erkeksi, sinirli, hırçın, işkolik, inatçı ve kararlıdır. Babası da emniyetin efsane müdürlerinden, saygı duyulan biridir. 'Dilek'in mahalleden çocukluk arkadaşı olan 'Esra', 'Cihan'la evlidir.
 
'Seray'-EBRU CÜNDÜBEYOĞLU
Popüler bir dizi oyuncusu olan 'Seray'ın 10 parmağında 10 marifet vardır. Kibirli, eğlenceli, inatçı, tuttuğunu koparan biri olan 'Seray'; 'Macit'le evlidir.
 
'Mine'-YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY
'Dilek'in ablası olan 'Mine' doktordur. Metin'le evli olan 'Mine'nin tek istediği bir çocuk sahibi olabilmektir.
 
'Dilek'-AYÇA ERTURAN
'Engin'in eşi, 'Merve'nin annesi olan 'Dilek'; tatlıya düşkün, kilolu bir ev kadınıdır... Tatlı, sempatik, komik ve her zaman pozitiftir.
 
'Murat'-SARP AKKAYA
'Esra'nın ortağı olan 'Murat', önce genç kadının ayağını kaydırmaya çalışır ama zamanla ondan etkilenir. Maço, kaba saba biridir.
 
'Tarık'-SERKAN ALTUNORAK
Ünlülerin spor eğitmeni olan 'Tarık'; çok yakışıklı, karizmatik ve çapkın biridir.
 
'Cenk'-SİNAN EROĞLU
Genç, yakışıklı, çekici bir doktor olan 'Cenk'; yaşına göre oldukça olgundur.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler