1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Evli ve Öfkeli'de güldüren sahne!
Evli ve Öfkeli'de güldüren sahne!

Evli ve Öfkeli'de güldüren sahne!

ATV'nin eğlenceli dizisi Evli ve Öfkeli 5. bölüm fragmanı ile herkesi güldürüyor. İlk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çeken dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu. Evli ve Öfkeli 5. bölüm fragmanı ve merak edilenler .

A+A-

Dilek, Seray, Esra ve Mine... 
 
Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. 
Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! 
 
Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! 
 
İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulacaktı. 
 
Evli ve Öfkeli 5. bölümü ile 8 Kasım Pazar saat 20.00'de ATV'de.
 
EVLİ VE ÖFKELİ 5. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 
Dilek, Engin'in onu aldattığına şahit olur. Kadının kim olduğunu göremeyen Dilek'in elindeki tek ipucu kadının kırmızı ayakkabısının tekidir.
 
Macit ile kavgaları medyaya yansıyan Seray bunalıma girer. Seray, hırsını çıkaracak yer ararken Dilek'in ayakkabı mevzunun peşine düşer. 
 
Mine'nin çocuk için Metin ile birlikte olma planı işe yaramaz. Mine'nin panik atak geçirdiği ortaya çıkar. Mine için karar verme zamanıdır. Ama kararını tamamen değiştirecek bir sürpriz onu beklemektedir. 
 
Esra yüzünden pencereden düşen Cihan, ayağını kırmıştır. Esra, kendisini suçlu hisseder ve Cihan'la ilgilenmeye başlar. Murat ise Cihan'ın numara yaptığını düşünmektedir. Bunu ispatlamak için ilginç bir yöntem seçer. 
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler