1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Evli ve Öfkeli'de Dilek gerçeği öğreniyor!
Evli ve Öfkeli'de Dilek gerçeği öğreniyor!

Evli ve Öfkeli'de Dilek gerçeği öğreniyor!

ATV'nin yeni dizisi Evli ve Öfkeli yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çekti. Bu akşam ekrana gelen Evli ve Öfkeli 3. bölümde heyecan dorukta. Dilek, aldatıldığını öğreniyor. Peki Seray'ın bu işle bir ilgili var mı? Evli ve Öfkeli yeni böl

A+A-

Dilek, Seray, Esra ve Mine... 
 
Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. 
Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! 
 
 
Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! 
 
İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulacaktı. 
 
 
SON BÖLÜMDE NE OLDU?
 
Esra, Cihan'a çok sinirlidir. İş yerindekilere durumu çaktırmamaya, güçlü görünmeye çalışır. Cihan'ın Esra'nın peşini bırakmaya niyeti yoktur. Cihan'ın kendisini affettirme çabaları, Esra'nın fırsat kollayan çalışma arkadaşlarının diline düşmesine sebep olur.
 
Esra'nın, Cihan'a duyduğu öfke kendisini de tedirgin eder. Elinden bir kaza çıkacaktır belki de o kaza çok yakındır. Seray, aldatıldığı için yıkılır ama ayaktadır. Aldatıldığını herkesten gizlemeye çalışırken, nerede yanlış yaptığını merak eder. Profesyonel yardım alan Seray, geçmişte günahına girdiği insanlara kendisini affettirmelidir. Bunların başında da Çiko Dilek gelmektedir. 
 
OYUNCU KADROSU
 
Birce Akalay-Esra
Polis. Erkeksi, sinirli, hırçın, işkolik, inatçı, kararlı. Babası da emniyetin efsane müdürlerinden, saygı duyulan biri. Dilek'in mahalleden çocukluk arkadaşı... Cihan'la evli.
 
Ebru Cündübeyoğlu-Seray
Popüler bir dizi oyuncusu. On parmağında on marifet var. Kibirli, alaycı, eğlenceli, inatçı, tuttuğunu koparan biri. Macit'le evli.
 
Yıldız Çağrı Atiksoy-Mine
Dilek'in ablası. Doktor. Naif, kibar, akıllı, sakin, mantıklı. Tek istediği bir çocuk sahibi olabilmek. Metin'le evli.
 
Ayça Erturan-Dilek
Engin'in karısı, Merve'nin annesi... Tatlıya düşkün, kilolu bir ev kadını... Tatlı, sempatik, komik, çocuksu, yardımsever ve her zaman pozitif. 
 
Sarp Akkaya-Murat
Esra'nın ortağı. Esra'ya sinir oluyor. İlk başta onun ayağını kaydırmaya çalışıyor ama zamanla ondan etkilenmeye başlıyor. Maço, kaba saba biri.
 
Serkan Altunorak-Tarık
Ünlülerin spor eğitmeni... Çok yakışıklı, çekici, karizmatik, çapkın bir adam.
 
Sinan Eroğlu-Cenk
Genç, yakışıklı, çekici bir doktor. Yaşına göre oldukça olgun. 

HABERE YORUM KAT