1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Evli ve Öfkeli yeni bölümünde şok karar!
Evli ve Öfkeli yeni bölümünde şok karar!

Evli ve Öfkeli yeni bölümünde şok karar!

Evli ve Öfkeli dizisi izleyenlerine yepyeni bölümlerle yeni heyecanlar getirmeye devam ediyor. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu akşam yayınlanan bölümünde neler yaşanıyor? İşte Evli ve Öfkeli dizisi 18. yeni bölüm ve detaylar..

A+A-

Evli ve Öfkeli 18. bölümüyle izleyenlerine yeni heyecanlar kazandırmaya geliyor. ATV'nin başarılı dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu akşam yayınlanan bölümünde neler yaşanıyor? İşte Evli ve Öfkeli 18. yeni bölüm ve detaylar..

18. Bölüm Özeti
21 Şubat 2016, Pazar 20:00

Aşkını itiraf etmeye hazır olan Esra, Murat'ın kapısındadır. Kapıyı Didem'in açması Esra'da hayal kırıklığı yaratır. Esra için planlamadığı bir akşam başlamaktadır. Murat ise Esra'nın geliş sebebini öğrenmekte ısrarcıdır. Mine, Hikmet Hanım'ın söylediklerini duymuş, hazmedememiştir. Bu durum Cenk ile aralarının açılmasına sebep olur. Bir hasta yakını, minnet duygusu ile Cenk ve Mine'ye sevgililer günü jesti yapar; oteline davet eder. Araları açık olan ikili teklife sıcak bakmaz. Mine, kızlar ile birlikte otele gitmeye karar verir, zira Cenk'in bu tatili değerlendirmeyeceğine emindir. Fakat gene planlar tutmaz, kızlar otele gittiğinde karşılarında Cenk, Tarık, Murat ve Macit'i görürler. Bu beklenmedik karşılaşma sürprizlerle dolu bir tatili müjdelemektedir.

Evli ve Öfkeli 17. Bölümde neler olmuştu

Babası vurulan Esra, oldukça üzgün ve hırslıdır. Zorlu bir dönemden geçmekte olan Murat ve Esra kendi duygularıyla mücadele ederken bir yandan da Osman Baba'yı vuranların peşine düşer. Deniz, Kloş TV'den ayrılan Seray'ın prestijini kurtarmak için cesur bir plan hazırlamıştır. Planı gerçekleştirmek için Mine'ye ihtiyaçları vardır ancak istedikleri Mine'nin kabul edebileceği bir şey değildir. 

Aydınlanma yaşayan Dilek, Kloş TV'deki ilk programında öyle bir coşar ki, bu coşku Tarık Sönmez'in hayatına bomba gibi düşer. Tarık, her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Mine ve Seray'dan Dilek'le aralarını düzeltmelerini ister. Seray ve Mine'nin, Tarık ve Dilek için hazırladıkları sürpriz ise beklenmedik gelişmeklere neden olacaktır.

HABERE YORUM KAT