1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Evli ve Öfkeli 8. bölümde aksiyon sürüyor
Evli ve Öfkeli 8. bölümde aksiyon sürüyor

Evli ve Öfkeli 8. bölümde aksiyon sürüyor

Evli ve Öfkeli dizisi yeni bölümünde yeni maceralarla geliyor. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Evli ve Öfkeli yeni bölümden detaylar..

A+A-

Evli ve Öfkeli dizisi izleyenlerine yine iddialı bir bölüm sunmaya hazırlanıyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Evli ve Öfkeli yeni bölümden detaylar.

29 Kasım 2015, Pazar 20:00
 
Dilek, Seray, Esra ve Mine... 
 
Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. 
Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! 
Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! 
İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulacaktı. 
 

 
Evli ve Öfkeli 7. bölümde neler yaşandı?
 
Seray, Deniz'den korktuğu için çareyi Macit'te arar. Macit'in yanından ayrılmaz. Macit bu yakınlığı barıştıklarına yorar ama nedeninin Deniz'den korkması olduğunu anlamaz.
 
Esra, Kenan'ın teknesine atlayıp gittiğinde Murat ne yapacağını şaşırır. Esra'nın hamile olduğunu biliyordur. Kenan görevi beklenildiği gibi gitmez ve Esra bebeğini düşürme tehlikesiyle karşı karşıya gelir. Gaye, Mine'nin evine iyiden iyiye yerleşir. Kendisine sonunda bir iş bulur ve bebeğe bakmak Mine'ye düşer.
 
Mine Zeynep bebeğe giderek bağlanmaktadır. Dilek, Engin'in Sevda'ya kesin dönüş yaptığı gerçeğini kabullenir ve yıkılır. Fakat Tarık, Dilek'i yalnız bırakmaz. Engin, Tarık ve Dilek'in bu yakınlığını görünce, durumu kendi lehine çevirmekten geri kalmaz. 

HABERE YORUM KAT