1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Evli ve Öfkeli 28. bölümde olaylar durulmuyor!
Evli ve Öfkeli 28. bölümde olaylar durulmuyor!

Evli ve Öfkeli 28. bölümde olaylar durulmuyor!

Evli ve Öfkeli'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Son bölümde, Şubeye gelen yeni baş komiser sürpriz bir kişidir ve beklenmedik gelişmelere neden olacaktır. Merakla beklenen Evli ve Öfkeli 28. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar...

A+A-

Evli ve Öfkeli son bölümde ekrana kilitledi. Başrollerinde Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Sarp Akkaya, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ayça Erturan gibi isimler yer alan Evli ve Öfkeli yepyeni bölümleriyle her Pazar saat 20:00'da ATVekranlarında.Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği Evli ve Öfkeli 28. yeni bölüm fragmanı haberimizde. İşte detaylar...

EVLİ VE ÖFKELİ 28. BÖLÜM FRAGMANI 

EVLİ VE ÖFKELİ 27. BÖLÜM ÖZETİ
Merve'nin ortadan kaybolması Engin'in Tarık'a öfkelenmesine sebep olur. Dilek iyice arada kalmıştır. Esra ve Murat müfettiş problemini hallettikten sonra Efkan'a ilişkilerini açıklamaya karar verirler. Lakin Efkan'ın oğlu nişanı attığı için Murat açıklamaya cesaret edemez. Mine ve Cenk'i bebekleri ile ilgili bir sürpriz beklemektedir. Baharın keyfini çıkarmak için gidilen piknik ise Seray ve Dilek'in ortadan kaybolması ile yine içinden çıkılmaz bir duruma yol açacaktır. Şubeye gelen yeni baş komiser sürpriz bir kişidir ve beklenmedik gelişmelere neden olacaktır.

fft16_mf6941496.jpeg

fft16_mf6941497.jpeg

Ünlü oyuncu Evli ve Öfkeli dizisine katıldı

Pazar akşamları ekrana gelen atv’nin sevilen komedi dizisi Evli ve Öfkeli dizisine yeni oyuncu dahil oldu…Evli ve Öfkeli‘nin yeni bölümüne sevilen oyuncu Hakan Eratik de katıldı.  atv’de pazar akşamları ekrana gelen, başrollerinde Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ayça Erturan’ın yer aldığı Evli ve Öfkeli’nin yayınlanacak olan 27.bölümüne başkomiser Yıldırım karakteriyle Hakan Eratik de dâhil oldu. Evli ve Öfkeli yeni bölümüyle 24 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de atv’de!

BAŞROL OYUNCULARI

Birce Akalay (Esra)

Polis. Erkeksi, sinirli, hırçın, işkolik, inatçı, kararlı. Babası da emniyetin efsane müdürlerinden, saygı duyulan biri. Dilek'in mahalleden çocukluk arkadaşı… Cihan'la evli.

Ebru Cündübeyoğlu (Seray)

Popüler bir dizi oyuncusu. On parmağında on marifet var. Kibirli, alaycı, eğlenceli, inatçı, tuttuğunu koparan biri. Macit'le evli.

Yıldız Çağrı Atiksoy (Mine)

Dilek'in ablası. Doktor. Naif, kibar, akıllı, sakin, mantıklı. Tek istediği bir çocuk sahibi olabilmek.

Ayça Erturan (Dilek) 

Engin'in karısı, Merve'nin annesi… Tatlıya düşkün, kilolu bir ev kadını… Tatlı, sempatik, komik, çocuksu, yardımsever ve her zaman pozitif. 

Sarp Akkaya (Murat)

Esra'nın ortağı. Esra'ya sinir oluyor. İlk başta onun ayağını kaydırmaya çalışıyor ama zamanla ondan etkilenmeye başlıyor. Maço, kaba saba biri.

Serkan Altunorak (Tarık)

Ünlülerin spor eğitmeni… Çok yakışıklı, çekici, karizmatik, çapkın bir adam.

HABERE YORUM KAT