1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Evli Ve Öfkeli 23. bölümde Esra hayal kırıklığı yaşıyor!
Evli Ve Öfkeli 23. bölümde Esra hayal kırıklığı yaşıyor!

Evli Ve Öfkeli 23. bölümde Esra hayal kırıklığı yaşıyor!

Pazar akşamları ekrana gelen Evli Ve Öfkeli 23. bölümde heyecan dorukta. Bu akşam ekrana gelen Evli Ve Öfkeli 23. bölümde Murat'ın ağzından dökülen sözler Esra'yı derinden yaralıyor.

A+A-

Atv ekranının sevilen dizisi Evli Ve Öfkeli 23. bölümde ile ekrana kilitliyor. Bu akşam ekrana gelen Evli Ve Öfkeli 23. bölümde Esra Murat'tan öğrendiği gerçekle yıkılır. Evli Ve Öfkeli yeni bölüm ve tüm detayları haberimizde...

Başrollerinde Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Sarp Akkaya, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ayça Erturan gibi isimler yer alan Evli ve Öfkeli 23. yeni bölümde heyecan dorukta...

EVLİ VE ÖFKELİ 23. BÖLÜM ÖZETİ

Esra, Murat'tan öğrendiği gerçek ile yıkılır. Murat'ın çaresizliği herkesin durumu öğrenmesi ile öfkeye dönüşür. Macit ise Murat'ın evlilik kararının altında gizli bir sebep olduğunu düşünmektedir. Seray, Coşku ve ekibine yaptıklarının sonucu olarak Macit'e rağmen rolü alamaz. 


Deniz her zamanki gibi annesini kurtarmak için bir plan yapar. Dilek ve Mine aldıkları bir haber ile sarsılır. Yıllardır görüşmedikleri dominant teyzeleri eşini kaybetmiştir ve cenaze için Türkiye'ye gelmiştir. Letafet teyzenin bilmediği gerçekler Dilek ve Mine'yi mecburi bir oyuna sürükler. Esra'nın acı çekiyor olmasını hazmedemeyen kızlar ellerinden bir şey gelmemesi nedeniyle kahrolmaktadır. Seray'ın ise boş durmaya niyeti yoktur.

EVLİ VE ÖFKELİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mine, hamilelik şokunu atlatamadan hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Hamileliğin sevincini yaşayamayan Mine'nin Cenk ile ilişkisi bir değişimin eşiğindedir. Esra'nın gerçek duygularını Seray sayesinde öğrenen Murat artık aşkının peşinden gitmeye kararlıdır. 


Seray ise mesleğinde yeniden dirilme fırsatı ile karşı karşıyadır fakat talihsizlikler peşini bırakmamaktadır. İbrahim, Dilek'in Tarık'a olan aşkının farkına vararak kendisinden beklenmeyen bir hamle yapar. Bu durum Dilek ile Tarık'ın yüzleşmesine sebep olacaktır. Mine, Cenk'in sürprizinin şaşkınlığını yaşarken Murat'ın ise Esra'ya bambaşka bir sürprizi vardır.

HABERE YORUM KAT