1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Evli ve Öfkeli 20.bölümde geçmişin hesaplaşması
Evli ve Öfkeli 20.bölümde geçmişin hesaplaşması

Evli ve Öfkeli 20.bölümde geçmişin hesaplaşması

Evli ve Öfkeli dizisi izleyenlerinin ekranlarına yine iddialı bir bölümle gelmeye hazırlanıyor. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu hafta yayınlanacak bölümünde yine heyecan dorukta. İşte Evli ve Öfkeli'nin 20. bölümünden detaylar..

A+A-

Evli ve Öfkeli 20. bölümüyle izleyicilerine gelmeye hazırlanıyor. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Evli ve Öfkeli yeni bölümden detaylar..

Evli ve Öfkeli dizisi yepyeni maceralarla ekranlara gelmeye devam ediyor. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Evli ve Öfkeli 20. bölümden detaylar..

20. Bölüm Özeti

Mine, Cenk ve babaannesinin ani gelişiyle zor durumda kalır. Ahmet, planı işlediği için memnundur.Dilek’in Tarık’a yazdığı mektubu üzerine alınan İbrahim, Dilek’e aşk mektubu yazar. Mektubu okuyan Dilek, Tarık’ın haklılığı karşısında kendini kötü hisseder; mektupta yazılanları Tarık asla bilmemelidir. Eski günlerine dönme mücadelesi veren Tarık evde parti verir ancak hiç bir şey eskisi gibi değildir.Sevda ile arası açık olan Engin ise Dilek’te kalmaktadır. Dilek, iyi niyetinden yine başına bela açmak üzeredir.Gündemde kızların mezun oldukları lisenin pilav günü vardır, İbrahim’in yazdığı aşk mektubu pilav gününe bomba gibi düşerken Seray geçmişte canlarını yakanlarla hesaplaşma peşindedir.Esra ve Dilek’in konuşmasını duyan Murat için ise yeni bir dönem başlamaktadır.

Dilek, Seray, Esra ve Mine... Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! intikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulurlar. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler