1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Evli ve Öfkeli 19. bölümüyle ekranlara gelecek
Evli ve Öfkeli 19. bölümüyle ekranlara gelecek

Evli ve Öfkeli 19. bölümüyle ekranlara gelecek

Evli ve Öfkeli dizisi ekranları kasıp kavurmaya devam ediyor. ATV'nin başarılı dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Evli ve Öfkeli 19. bölümden detaylar..

A+A-

Evli ve Öfkeli dizisi 19. bölümüyle geliyor. ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu hafta yayınlanacak bölümünde yine heyecan var. İşte Evli ve Öfkeli 19. bölümden detaylar..

28 Şubat 2016 

Pazar 20:00

Evli ve Öfkeli 18. Bölümde neler olmuştu:

18. Bölüm Özeti

Aşkını itiraf etmeye hazır olan Esra, Murat'ın kapısındadır. Kapıyı Didem'in açması Esra'da hayal kırıklığı yaratır. Esra için planlamadığı bir akşam başlamaktadır. Murat ise Esra'nın geliş sebebini öğrenmekte ısrarcıdır. Mine, Hikmet Hanım'ın söylediklerini duymuş, hazmedememiştir.

Bu durum Cenk ile aralarının açılmasına sebep olur. Bir hasta yakını, minnet duygusu ile Cenk ve Mine'ye sevgililer günü jesti yapar; oteline davet eder. Araları açık olan ikili teklife sıcak bakmaz. Mine, kızlar ile birlikte otele gitmeye karar verir, zira Cenk'in bu tatili değerlendirmeyeceğine emindir. Fakat gene planlar tutmaz, kızlar otele gittiğinde karşılarında Cenk, Tarık, Murat ve Macit'i görürler. Bu beklenmedik karşılaşma sürprizlerle dolu bir tatili müjdelemektedir.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler