1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Evlenmek isterken fenomen oldu
Evlenmek isterken fenomen oldu

Evlenmek isterken fenomen oldu

Katıldığı evlilik programında kameranın kendisini çektiğini fark ettiği sırada, hareketleriyle herkesi kahkahaya boğan Gaziantepli damat adayı evlenmek isterken fenomen oldu.

A+A-

Kameranın kendisini çektiği sırada bilerek tebessüm edip güldüğünü söyleyen genç, görüntülerini seyrederken kendini gülmekten alamadı.

FOX TV ekranlarında yayınlanan ‘Zuhal Topal’la’ adlı evlilik programına katılan Gaziantepli damat adayı Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu (23), ekranda kendisinin olduğunu fark edince yaptığı hareketler ve gülmesylei izleyenleri kahkahaya boğdu.


"İNSANLARI BAKIŞLARIMLA ETKİLEMEK İSTEDİM"


İnternette tıklanma rekoru kıran görüntü sonrasında Gaziantep’teki evinden çıkamayan fotoğraf sanatçısı T. Fırat Kaşıkçıoğlu, yayın sırasında kameranın kendisini çektiğini fark ettikten sonra önce toparlandığını, ardından da istemeden de olsa gülmeye başladığını söyledi. Kaşıkçıoğlu, "Programda dalgındım. Kendi kendime düşünüyordum. Kameranın beni çektiğini fark ettim. Kameraya bakış atıp milleti etkilemek istedim. Ciddi olmaya çalıştım. Ancak karşımdaki kameramanın ifadeleri ve hareketleri beni güldürdü” dedi.


"3 GÜNDÜR EVDEN ÇIKAMIYORUM"


Görüntülerinin internete düşmesinin ardından insanlardan kaçmak zorunda kaldığını söyleyen Kaşıkçıoğlu, “Gitmek istediğim yerlere gizli gidiyorum. Bazı insanlar bunu alay konusu yapabiliyor. Bazıları da mutlulukla yaklaşıyor. Hakkımda yapılan yorumlara rağmen insanları güldürmek çok güzeldi” diye konuştu.


Evlilik programlarına katılıp evleneceği insanı bulacağına inandığını söyleyen Kaşıkçıoğlu, ”Önümüzdeki hafta başka bir programa katılacağım. Evlenebileceğim insanı buluncaya kadar bu programlara katılacağım” şeklinde konuştu.
Programdaki gülme görüntülerinin tekrar yapılması istenen genç bunu 3 kez denemesine rağmen başaramadı.

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler