1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Evlenenlere En Uygun Düğün Paketleri Berke Mobilya'da
Evlenenlere En Uygun Düğün Paketleri Berke Mobilya'da

Evlenenlere En Uygun Düğün Paketleri Berke Mobilya'da

Evlilik kararının verilmesinin ardından, yepyeni bir ev hazırlanır. Evin en önemli parçası ise; mobilya seçimidir.

A+A-

Evlilik kararının verilmesinin ardından, yepyeni bir ev hazırlanır. Evin en önemli parçası ise; mobilya seçimidir. Her ne kadar evi gösterecek olan mobilyalar da olsa, pek çok başka ihtiyaç ile birleştiğinde, yeni evlileri zorlayacak bir fiyatla karşılaşmanız mümkündür. İşte, tam da bu noktada Berke mobilya evlenenlere kolaylık sağlamak için düğün paketlerini hazırlıyor. Yatak odası, oturma odası ve yemek odasından oluşan takımlar oldukça uygun fiyata gelip, düğün öncesi masraflarınızı azaltmaktadır.

Berke mobilya çalışanları, sizin mutluluğunuz için yalnızca satış öncesinde değil, satış sonrasında da sizlerle yakından ilgilenmektedir. Pek çok firmanın aksine, ürünleriniz istediğiniz zamanda evinize teslim edilir. Ayrıca yaşayabileceğiniz herhangi bir sıkıntıda da, müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek, sorunun en kısa süre içerisinde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Düğün Paketleri

·        Berke Mobilyadan alacağınız her biri, yüksek kaliteli ürünlerdir. Zaman zaman bazı firmaların uygun fiyatlarla paketleri olsa da, bu paketlerin birçoğu kalan ürünlerin derlenmesiyle ya da düşük kalitede oluşturulur. Oysa Berke Mobilyanın ürünlerini incelediğinizde, kalitesini ilk bakışta anlayabilirsiniz.

·        Berke Mobilya, birbiriyle uyumlu olan takımları bir araya getirerek paketleri hazırlar. Böylelikle, evinizin bir bölümü klasik, bir bölümü spor, bir bölümü ise; vintage olduğunda odalar kendi içerisinde şık olsa da, eviniz uyumsuz olacaktır. Evinize gelen misafirlerinize garip gelecek bu durum, odadan odaya geçtiğinizde ruh halinizin değişmesine neden olacaktır. Bu nedenle evde, benzer renk ve tarzları kullanmanız yararınıza olacaktır.

·        Berke Mobilya tarafından hazırlanan setlerde, ihtiyacınız olan tüm mobilyaları bulabileceksiniz. Ayrıca, farklı mobilyalar almanıza gerek kalmayacaktır. Yine de eklemeler yapmak isterseniz; görevliler size yardımcı olacak ve istediğiniz parçaları ek olarak almanız mümkün olacaktır.

·        Bazı mobilya markaları tarafından hazırlanan paketlerde, gereksiz parçalara da yer verilecek fiyatlar arttırılmaktadır. Oysa , her evde ihtiyaç duyulan mobilyalar ile paketlerini hazırlıyor. Böylelikle, kullanmayacağınız ürünler için boş yere para ödememiş oluyorsunuz.

·        Pakette bulunan yemek odaları ile salon takımının uyumlu olması, her iki takımı aynı odaya koyduğunuzda, uyumsuz olmasının önüne geçmektedir. Ayrıca, dilerseniz televizyon ünitesini salon takımının yanına alarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT