1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Everton Mehmet Topal'da ısrarcı
Everton Mehmet Topal'da ısrarcı

Everton Mehmet Topal'da ısrarcı

Everton Mehmet Topal'dan vazgeçmiyor! EURO 2008'de sergilediği başarılı futbolla büyük beğeni kazanan ve Everton'ın dikkatini çeken Mehmet Topal için İngiliz kulüp bastırmaya devam ediyor.

A+A-

Adnan Sezgin'in "Hiçbir futbolcumuz satýlýk deðildir" açýklamasýný yapmasýna karþýn Ýngiliz basýnýnda çýkan haberlere göre Mehmet Topal'ýn Everton'a imza atmasý an meselesi. Takýmdan ayrýlmasý beklenen Lee Carsley'in yerini doldurmak için Mehmet Topal'ý transfer etmek isteyen Everton 22 yaþýndaki genç futbolcu için Galatasaray'a 2.5 milyon paund önerecek. Everton menajeri David Moyes de kulübünün bu transfer giriþimini doðrularken Daily Mail'e konuþan Mehmet Topal "Everton'ýn benimle ilgilendiðini biliyorum. Eðer Galatasaray izin verirse Everton'ýn teklifini kabul ederim. Ýngiltere'de forma giymek istiyorum. dedi.

David Moyes'in diðer istediði futbolcular arasýnda Darren Fletcher ve eski Racing Club futbolcusu Diego Milito'nun olduðu gösterildi. YÝNE AL HABSÝ MÝ?

Öte yandan kaleci arayýþlarýný sürdüren G.Saray'da Bolton'ýn kalecisi Al Habsi yeniden konuþulmaya baþlandý. Ummanlý kalecinin menajeri Peter Harrison yaptýðý açýklamada Bolton'ýn kendilerine teklif yapmadýðýný ve G.Saray'ýn tecrübeli kaleciyle yakýndan ilgilendiðini kaydetti. - ligtv