1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Eve Dönüş'te bomba sahne!
Eve Dönüş'te bomba sahne!

Eve Dönüş'te bomba sahne!

Başrollerini Cansel Elçin ve Dilşad Çelebi'nin paylaştıkları sevilen dizi Eve Dönüş 21. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Nefes kesen sahneleriyle gündeme bomba gibi düşen Eve Dönüş dizisi bu hafta yine çok konuşulacak. İşte Eve Dönüş dizisi yeni b

A+A-

ATV'de reytinglerdeki düşüş nedeniyle yayın günü değişen Eve Dönüş dizisi artık Cuma akşamları ekrana geliyor. Tardu Flordun ve İpek Erdem gibi sevilen oyuncuların rol aldığı Eve Dönüş dizisi 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Eve Dönüş yeni bölümün tüm detayları ve yeni gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz...

EVE DÖNÜŞ 21. BÖLÜM FRAGMANI 

EVE DÖNÜŞ 20. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Leyla, çaresizce mezarları kazıp Yusuf'u kurtarmaya çalışır. Bir süre sonra yaşadığı üzüntüye ve yorgunluğa dayanamayıp bayılır. Leyla'ya Şayan'ın adamlarından önce ulaşan Oflaz, genç kadını alıp götürür. Aras ise Şayan'a oğlu olduğunu söyler. Şayan, bu itirafa inanmayınca Leyla'ya sormak üzere adamlarına Leyla'yı getirmeleri talimatını verir.

Düdüklü, çocuklara yurdu cehenneme çevirmeye devam etmektedir. Gece seçtiği çocukları Taksim'in arka sokaklarında dilendirip üzerlerinden para kazanmak üzere biriyle anlaşır. Fakat işler istediği gibi gitmez. Elif ve Beyaz zorla dilendirilmek üzere gittikleri yerden fırsatını bulup, kaçarlar. Nalân yurda teftişe giden heyete eşlik eder. Kürşat, Canan ve İpek de teftiş sırasında yurttadır. Düdüklü, teftiş olacağını öğrendiğinde yurdu olması gereken hale çevirip, çocukları ağızlarını açmaması için sıkıca tembih eder. Elif ve Beyaz'ın heyet geldiğinde yurtta olmaması Düdüklü için zor bir sınavdır.

Hapishanede kızının özlemine daha fazla dayanamayan Leyla'nın firar ettiğini öğrenen Kürşat, Leyla'nın bu planını tahmin eder. Yurda gidip güvenliğin artırılması için müdürle konuşur. Bu arada Kürşat, kızına bir an evvel kavuşmak için, Şayan'ın kendisine yapacağı akıl almaz teklifi karşısında ne yapacaktır?

HABERE YORUM KAT