1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Eve Dönüş yine nefes kesecek!
Eve Dönüş yine nefes kesecek!

Eve Dönüş yine nefes kesecek!

Eve Dönüş dizisini seyreden herkesi derinden etkileyen sahneleriyle Çarşamba akşamı yeni bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Merakla beklenen Eve Dönüş'ün 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Eve Dönüş 10. bölüm fragmanı ve dahası...

A+A-

Başrollerini Cansel Elçin ve Dilşad Çelebi'nin paylaştıkları sevilen dizi Eve Dönüş'ün yeni bölüm fragmanı yayınlandı.  Ekranların merakla beklenen dizisi Eve Dönüş yeni bölümü ile 16 Aralık 2015, Çarşamba akşamı saat 20:00'de ATV'de.

EVE DÖNÜŞ 10. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE


EVE DÖNÜŞ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Olaylı doğum günü kutlamasının ardından İpek, Yusuf'la yakınlaşabilmek için elinden gelen her şeyi yapar. Leyla'nın Kürşat'ı kendine aşık etmek ve Canan'la ayırmak için yaptığı planlar, aşkları henüz bir Oyun olan Leyla ve Yusuf'un arasının bozulmasına neden olur. Kürşat ve Leyla arasındaki yakınlaşma ise Canan'ı çileden çıkarır. Olanlardan tek kârlı çıkan ise İpek olur. Oflaz'ın elinde bulunan Kürşat'a ait itiraf bandı, tüm dengeleri değiştirir. Canan, Oflaz üzerindeki kontrolü kaybetmiştir. Bir yandan Cavidan ve Nejat'ı kullanarak durumu lehine çevirmeye çalışırken, diğer yandan kendine istediği gibi oynayacağı yeni bir oyuncak bulmuştur.

 

Canan'ın cazibesine kapılan Aras'ın ise henüz gerçekte kim olduğundan ve neye bulaştığından haberi bile yoktur! Yıllardır yerini bulamadığı oğluna ulaşmasına bir adım kala yaşayacağı darbe Vedat'ı eskisinden de taş kalpli ve kötü yapar. Vedat'a en başından beri güvenmeyen Yusuf ise adamı takip eder ve büyük sırrını öğrenir. Vedat'ın ise gördüklerinden sonra Yusuf'u yaşatmaya niyeti yoktur!

HABERE YORUM KAT