1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Eve Dönüş 9. son bölümde nefes kesti!
Eve Dönüş 9. son bölümde nefes kesti!

Eve Dönüş 9. son bölümde nefes kesti!

Atv'nin merakla beklenen dizisi Eve Dönüş bu hafta 9. bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu bölüm ile nefes kesen Eve Dönüş dizisi son bölümü dün akşam izleyiciyle buluştu. Birbirinden farklı entrikaların yaşandığı Eve Dönüş 9. son bölüm ve detayları.

A+A-

Eve Dönüş 9. bölümüyle dün akşam ATV ekranlarında kaldığı yerden devam etti. Merakla beklenen Eve Dönüş son bölüm izleyiciyle buluştu. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Eve Dönüş dizisi son bölümünde Yusuf'un evindeki büyük bir patlama oldu. Başrollerini Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Tardu Flordun ve İpek Erdem'in paylaştığı Eve Dönüş son bölüm ve tüm detaylar.


EVE DÖNÜŞ 9. BÖLÜM ÖZETİ

Eve Dönüş 9. yeni bölümünde; Olaylı doğum günü kutlamasının ardından İpek, Yusuf'la yakınlaşabilmek için elinden gelen her şeyi yapar. Leyla'nın Kürşat'ı kendine aşık etmek ve Canan'la ayırmak için yaptığı planlar, aşkları henüz bir Oyun olan Leyla ve Yusuf'un arasının bozulmasına neden olur. Kürşat ve Leyla arasındaki yakınlaşma ise Canan'ı çileden çıkarır. Olanlardan tek kârlı çıkan ise İpek olur. Oflaz'ın elinde bulunan Kürşat'a ait itiraf bandı, tüm dengeleri değiştirir. Canan, Oflaz üzerindeki kontrolü kaybetmiştir. Bir yandan Cavidan ve Nejat'ı kullanarak durumu lehine çevirmeye çalışırken, diğer yandan kendine istediği gibi oynayacağı yeni bir oyuncak bulmuştur. Canan'ın cazibesine kapılan Aras'ın ise henüz gerçekte kim olduğundan ve neye bulaştığından haberi bile yoktur! Yıllardır yerini bulamadığı oğluna ulaşmasına bir adım kala yaşayacağı darbe Vedat'ı eskisinden de taş kalpli ve kötü yapar. Vedat'a en başından beri güvenmeyen Yusuf ise adamı takip eder ve büyük sırrını öğrenir. Vedat'ın ise gördüklerinden sonra Yusuf'u yaşatmaya niyeti yoktur!

EVE DÖNÜŞ 9. BÖLÜM FRAGMANI

EVE DÖNÜŞ'ÜN MİNİK YILDIZI YETENEĞİYLE BÜYÜKLERE PARMAK ISIRTIYOR!

Eve Dönüş dizisinin Elif’i Leyla Kırşan, kısa zamanda Türkiye’nin gönlünü fethetti.

Eve Dönüş dizisindeki canlandırdığı karakterle günümüzün çok konuşulan çocuk yıldızlarından biri olan Leyla Kırşan, yeteneğiyle kendi gibi oyuncu olan üstatlarından övgüler aldı. Küçük yaşta olmasına rağmen, üstlendiği rolle ve ekranlara yansıyan sevimli halleriyle kısa zamanda seyircilerin beğenisini topladı.

7 yaşındaki minik oyuncu Leyla Kırşan'ın, dizideki performansını başarılı bulan yönetmeni Kartal Çidamlı, küçük oyuncunun kendisini öğretmeni olarak gördüğünü söyledi. Ayrıca Kartal Çidamlı, "Küçük prensesimizin başarılı oyunculuğunu takdir etmek için, ona seveceği bir hediye verdim" dedi.

HABERE YORUM KAT