1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Eve Dönüş 8. bölümde nefesler tutulacak
Eve Dönüş 8. bölümde nefesler tutulacak

Eve Dönüş 8. bölümde nefesler tutulacak

Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Eve Dönüş 8. bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

Heyecan dolu yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek olan Eve Dönüş dizisinde gergin dakikalar ve intikam hırsıyla dolu sahneler bolca yaşanacak. Eve Dönüş 8. bölüm fragmanı ve tüm detaylar.

Ekranların merakla beklenen Eve Dönüş 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her anı heyecanla dolu, gerilimin bir an bile düşmediği Eve Dönüş dizisi yeni bölümü yine nefes kesecek. İşte Eve Dönüş 8. yeni bölüm fragmanı ve dahası...
 
EVE DÖNÜŞ 8. BÖLÜM ÖZETİ
 
Kürşat, bulduğu kolyeyle artık Leyla'nın Pınar ile bağlantısı olduğundan emindir. Leyla (Pınar) Kürşat'ın bu şüphesini yok etmek için onu Aşıklar Tepesi'ne götürür. Uçurumun kenarında hatırladıklarının etkisiyle yıkılan Kürşat, teselliyi Leyla'nın yakınlığında bulur. Onların bu yakınlaşmasını gizlice izleyip fotoğraflayan İpek, bu durumu Yusuf ile yakınlaşmak için kullanır. 
 
Leyla ve Kürşat'ın birlikte fotoğraflarını gören Yusuf'un, Leyla'ya olan güveni iyice sarsılır. Genç adam İpek ile birlikte Vedat ve Leyla'nın ilişkisini araştırmaya başlar. Bu araştırma Yusuf'u Vedat'la ilgili yeni bilgilere de ulaştıracaktır. 
 
Kürşat'ın Leyla'ya yapacağı beklenmedik teklif karşısında genç kadının Yusuf ile arası açılırken, yaşanan durum karşısında kendini kaybeden Canan, ise tüm sinirini Elif'ten fazlasıyla çıkarmaya devam eder. Leyla'nın teklifi kabul etmesiyle konakta bütün dengeler değişecektir.
 


EVE DÖNÜŞ SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
 
Kürşat'ın itmesiyle merdivenlerden düşen Canan hastaneye kaldırılır. Bebeğini kaybeder. Olan biten her şeyden kendini suçlayan Kürşat, vicdanına yenik düşer ve polise gidip her şeyi itiraf eder. Yusuf, Cengizhan'ın cesedini götürüp bilinmedik bir yere gömer. Arabasını saklar. Abisini öldürdükleri yetmezmiş gibi, bir de şerefsizce suçu onun üstüne atanlara ders verme sırası, Yusuf'a gelmiştir.
 
Hem cesetten hem de Oflaz'dan kurtulmak için bir plan yapar. Elif ise yaptığı onca şeye rağmen Canan'ın başına gelenlere üzülür. Hastaneye gidip ziyaret eder. Ama Canan hastaneden çıktığında hiçbir şey değişmez. Psikolojisi daha da bozulan Canan, Elif'e kötü davranmaya devam eder. İpek'in ise Yusuf'tan vazgeçmeye niyeti yoktur.
 
Fırsatını bulur bulmaz, Leyla'yı Yusuf'la ilgili kışkırtır. Yusuf'un kendisini öptüğünü söyler. Leyla her ne kadar İpek'in yanında bozuntuya vermese de, baş başa kaldıklarında Yusuf'la tartışır.
 

HABERE YORUM KAT