1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Eve Dönüş 21. bölümde Kürşat'ın pişmanlığı
Eve Dönüş 21. bölümde Kürşat'ın pişmanlığı

Eve Dönüş 21. bölümde Kürşat'ın pişmanlığı

Atv ekranının sevilen dizisi Eve Dönüş 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Eve Dönüş 21. bölüm fragmanında Kürşat büyük pişmanlık yaşayacak.

A+A-

Eve Dönüş 21. bölüm fragmanı duygu yüklü anlara sahne olacak Eve Dönüş 21. bölüm fragmanı ve tüm detayları .

EVE DÖNÜŞ 21. BÖLÜM ÖZETİ
 
Leyla (Pınar), Elif’i kaçırırken yakalanır. Hapse geri dönen Leyla, hücre cezasına çarptırılır. Hapse geri dönen Leyla, hücre cezasına çarptırılır. Herkes Elif ve Beyaz’a karşı tavır alır. Zor durumda kalan Elif, Düdüklü belasından kurtulmak için çocuklardan yardım ister. Elif’in cesaretlendirmesiyle, yurttaki çocuklar Elif’le Beyaz’ın önderliğinde Düdüklü’ye karşı ayaklanırlar.Kürşat, kızına kavuşabilmek için ailesini bir arada tutmaya çalışır.
 
İpek’e, Pınar’ı aldattığı için pişman olduğunu söyler. Evdeki hâkimiyetini yitirmeye başlayan Canan bunu duyar. Yusuf ise hapisteyken Leyla ile evlenmek ister. Oğluna karşı duygularına yenik düşen Şayan’ın ise, Leyla için başka planları vardır!
 
EVE DÖNÜŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Leyla, çaresizce mezarları kazıp Yusuf'u kurtarmaya çalışır. Bir süre sonra yaşadığı üzüntüye ve yorgunluğa dayanamayıp bayılır. Leyla'ya Şayan'ın adamlarından önce ulaşan Oflaz, genç kadını alıp götürür. Aras ise Şayan'a oğlu olduğunu söyler. Şayan, bu itirafa inanmayınca Leyla'ya sormak üzere adamlarına Leyla'yı getirmeleri talimatını verir. 
 


Düdüklü, çocuklara yurdu cehenneme çevirmeye devam etmektedir. Gece seçtiği çocukları Taksim'in arka sokaklarında dilendirip üzerlerinden para kazanmak üzere biriyle anlaşır. Fakat işler istediği gibi gitmez. Elif ve Beyaz zorla dilendirilmek üzere gittikleri yerden fırsatını bulup, kaçarlar. Nalân yurda teftişe giden heyete eşlik eder. Kürşat, Canan ve İpek de teftiş sırasında yurttadır. Düdüklü, teftiş olacağını öğrendiğinde yurdu olması gereken hale çevirip, çocukları ağızlarını açmaması için sıkıca tembih eder. Elif ve Beyaz'ın heyet geldiğinde yurtta olmaması Düdüklü için zor bir sınavdır.
 
Hapishanede kızının özlemine daha fazla dayanamayan Leyla'nın firar ettiğini öğrenen Kürşat, Leyla'nın bu planını tahmin eder. Yurda gidip güvenliğin artırılması için müdürle konuşur. Bu arada Kürşat, kızına bir an evvel kavuşmak için, Şayan'ın kendisine yapacağı akıl almaz teklifi karşısında ne yapacaktır?

HABERE YORUM KAT