1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Eve Dönüş 19. bölümde Leyla hapishaneye düşüyor!
Eve Dönüş 19. bölümde Leyla hapishaneye düşüyor!

Eve Dönüş 19. bölümde Leyla hapishaneye düşüyor!

Atv ekranının heyecan dozu yüksek dizisi Eve Dönüş 19. bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

Bu akşam ekrana gelecek olan Eve Dönüş 19. bölüm fragmanında Leyla hapishaneye düşecek. Eve Dönüş 19. bölüm fragmanında Kürşat kızını kaybedecek. Soluk soluğa izleyeceğiniz Eve Dönüş 19. bölüm fragmanları ve tüm detayları.

EVE DÖNÜŞ 19. BÖLÜM ÖZETİ
 
Leyla'nın ölü bildiği annesi Şayan yıllar sonra geri gelir. Canan'ı yaralayarak, suçu Leyla'nın üstüne atar. Hastanede ellerini kelepçeli görünce çılgına dönen Leyla, olay gecesini hastalığı yüzünden hatırlayamamaktadır. 
 


Hapse gönderilen Leyla yıkılır. Nalan, Leyla'nın kendine gelebilmesi için Yusuf'tan Elif'i bulup, getirmesini ister. Canan'ı terk eden Kürşat, Elif'le birlikte bir otele yerleşir. Kürşat, Elif'le birlikte olduğunu unutur ve kendini alkole verir. Elif babasını yerde baygın yattığını görünce öldüğünü zanneder, oteli ayağa kaldırır. 
 
Kürşat'ın alkolle baş edemeyip, Elif'in hayatını tehlikeye attığını gören İpek ise, Elif'in Leyla ile kalması için bir hamle yapar fakat Leyla hapistedir ve Elif mahkeme kararıyla sosyal hizmetlere verilir. Şayan'ın müdahalesiyle Elif kötü şartlardaki bir yere gönderilir. Leyla'yı hapiste, Elif'i yetimhanede zor günler beklemektedir. Yusuf, Leyla'yı ve Elif'i kaçırmaya karar verir ama Şayan'ın yaptığı hain planı hesaba katamaz.
 


EVE DÖNÜŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Kızının velayetini almak isteyen Leyla (Pınar), Elif'in babasıyla kalmak istemesiyle yıkılır. Leyla'nın artık daha fazla dayanacak gücü kalmaz, Yusuf'a, Pınar olduğunu söyler. Yusuf şok olur, Leyla'yı terk edip annesinin yanına gider. Kızından asla vazgeçmeyen Leyla, bu defa Elif'i kaçırır. Canan'ın babasına zarar vermesinden korkan Elif, Leyla'yı yarı yolda bırakır. 
 
Bir kere daha Elif'i kaybetmeye dayanamayan Leyla'ya yaşamak güç gelir. Mahkeme'nin tayin ettiği bilirkişiler Elif'i gözlemlemek üzere konağa gelirler. Canan'ın tehditleriyle evdeki çalışanlar Elif'in evde mutlu olduğunu söyler. Bilirkişinin raporunda mahkemenin seyrini değiştirebilecek Meryem'in ifadesi eksiktir. 
 
Leyla ve Yusuf Meryem'in desteğiyle davayı alacaklarına dair ümitlenirler...
 
Fakat bilmedikleri bir şey vardır. Canan, Meryem'i tarafına çekmek için onlardan hızlı davranır. Yaptırdığı test sonuçlarından Canan'ın kendisini ilaç vererek zehirlediğini öğrenen Kürşat, Canan'ı terk eder. Leyla ise, Elif'in geleceği için Canan'dan sonsuza dek kurtulmaya karar verir.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler