1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Eve Dönüş 10. bölümde heyecan dorukta
Eve Dönüş 10. bölümde heyecan dorukta

Eve Dönüş 10. bölümde heyecan dorukta

Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Eve Dönüş 10. bölüm fragmanları yayınlandı.

A+A-

Eve Dönüş 10. bölüm fragmanında Leyla intikam planlarını hala sürdürüyor. Eve Dönüş 10. bölüm'de patlamadan sonra Yusuf soluğu nerede alacak? Eve Dönüş 10. bölüm fragmanları izleyenleri ekrana kilitleyecek. Eve Dönüş 10. bölüm fragmanları ve tüm detayları.

Eve Dönüş 10. bölümüyle bu akşam ATV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Merakla beklenen Eve Dönüş yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Eve Dönüş dizisi yeni bölümünde Yusuf'un evindeki büyük bir patlama'nın ardından intikam planları yapıyor. Başrollerini Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Tardu Flordun ve İpek Erdem'in paylaştığı Eve Dönüş 16 Aralık Çarşamba akşamı saat 20:00'da ATV'de
 
EVE DÖNÜŞ 10. BÖLÜM ÖZETİ
 
Yusuf'un hayatının tam orta yerine bırakılan bomba intikam öyküsüne karışan herkesin dengelerini bozacak şekilde patlamış, ardında dönüşü olmayan büyük kayıplar bırakmıştır. Artık intikam daha fazla kişi için yaşama nedeni olmuştur. Hacer'in Leyla ile yapacağı konuşma genç kadına bir tokat gibi inerken, yaşadıklarına ve aşık olduğu adama artık veda edip yoluna bakmanın zamanı gelmiştir. 
 


Canan'ın, Kürşat'a hırslanarak Aras ile başladığı ilişki ise kontrolsüz bir şekilde ilerlerken, ilişkilerine tanık olacak sürpriz bir isim vardır. Kürşat'ı Canan ile evlilikten vazgeçirmek için ne gerekiyorsa yapan Leyla'nın, Vedat ve Oflaz'ın tüm intikam oklarını Kürşat'a çevirmek için hazırladıkları büyük planlarından haberi yoktur. Annesini her geçen gün daha çok özleyen Elif'in ise, düştüğü talihsiz durumdan yara almadan kurtulabilmesi oldukça zor gözükmektedir.
 


EVE DÖNÜŞ SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
 
Olaylı doğum günü kutlamasının ardından İpek, Yusuf'la yakınlaşabilmek için elinden gelen her şeyi yapar. Leyla'nın Kürşat'ı kendine aşık etmek ve Canan'la ayırmak için yaptığı planlar, aşkları henüz bir Oyun olan Leyla ve Yusuf'un arasının bozulmasına neden olur. Kürşat ve Leyla arasındaki yakınlaşma ise Canan'ı çileden çıkarır. 
 
Olanlardan tek kârlı çıkan ise İpek olur. Oflaz'ın elinde bulunan Kürşat'a ait itiraf bandı, tüm dengeleri değiştirir. Canan, Oflaz üzerindeki kontrolü kaybetmiştir. Bir yandan Cavidan ve Nejat'ı kullanarak durumu lehine çevirmeye çalışırken, diğer yandan kendine istediği gibi oynayacağı yeni bir oyuncak bulmuştur. 
 
Canan'ın cazibesine kapılan Aras'ın ise henüz gerçekte kim olduğundan ve neye bulaştığından haberi bile yoktur! Yıllardır yerini bulamadığı oğluna ulaşmasına bir adım kala yaşayacağı darbe Vedat'ı eskisinden de taş kalpli ve kötü yapar. Vedat'a en başından beri güvenmeyen Yusuf ise adamı takip eder ve büyük sırrını öğrenir. Vedat'ın ise gördüklerinden sonra Yusuf'u yaşatmaya niyeti yoktur!
 
 

HABERE YORUM KAT