1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Esnaf ziyaretleri devam ediyor
Esnaf ziyaretleri devam ediyor

Esnaf ziyaretleri devam ediyor

Diyarbakır BDP İl Eş Başkanı, BDP Yenişehir İlçe Başkanı ve Yenişehir Belediye Başkanı Selim Kurbanoğlu iftardan sonra Ofis Gevran Caddesi esnaflarını ziyaret ederek, Ramazan aylarını kutladı. Esnafların işleri ile ilgili bilgi alan Başkan Kurbanoğlu, bel

A+A-

Halkımız ve Esnaflarımızla  birlikte sorunları çözdüklerini belirten Kurbanoğlu, ofis semtinde başlatmış olduğumuz Bazalt taşı döşemesi son hızıyla devam etmektedir. Kısa bir sürede bitireceğimiz  bu çalışmayla Yenişehir'in daha bir modern ilçeye dönüştürüleceğini belirti. Amaçlarının toplumun bütün katmanlarını memnun etmek ve onların sorunlarına çözüm bulmaktır. BDP'li Belediyeler  olarak esnafın sorunlarını iyi bildiklerini ve bu sorunları çözmek için bütün olanaklarını seferber ettiklerini vurguladı.

Başkanın periyodik aralıklarla gerçekleştirdiği bu ziyaretlerden son derece memnun olduklarını belirten Ofis esnafı ise Belediye Başkanı ve  BDP'li yöneticilere birinci ağızdan sıkıntılarını ve önerilerini anlatma imkânı bulduklarını belirterek, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

HABERE YORUM KAT