1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Deniz Çakır yerine Meryem Uzerli mi rol alacak?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Deniz Çakır yerine Meryem Uzerli mi rol alacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Deniz Çakır yerine Meryem Uzerli mi rol alacak?

Atv ekranında yayınlanan sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeni sezon için yeni isimler anılmaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılan Deniz Çakır'ın yerine Meryem Uzerli mi rol alacak sorusu merak edilmeye başlandı. İşte E

A+A-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılan Deniz Çakır’ın yerine Meryem Uzerli mi gelecek?Gecenin Kraliçesi’ dizinde hayal kırıklığı yaşayan Meryem Uzerli, uzun bir aranın ardından setlere dönüyor.

AĞUSTOS’TA KAMERA KARŞISINA GEÇECEK

Meryem Uzerli, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin ekibine katıldı. Uzerli başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı dizinin yeni bölümleri için Ağustos’un ikinci haftasında kamera karşısına geçecek. Öte yandan Sanem Çelik de dizinin kadrosuna katılacak.

DENİZ ÇAKIR AYRILMIŞTI

Sezonun en çok izlenen dizilerinden ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadın başrolünü Oktay Kaynarca ile paylaşan Deniz Çakır, Oktay Kaynarca ile aşkı bitince Eşkiya Hükümdar Olmazdan da ayrılmıştı. Oktay Kaynarca ile gerçek hayatta ilişki yaşayan ve dizide karı-kocayı canlandıran çift, gerçek hayatta yolları ayırınca, Deniz Çakır dizideki rolünden de ayrıldı. Deniz Çakır’ın diziden ayrılması ile yeni başrol oyuncusu aranmaya başlanıyordu.

HABERE YORUM KAT