1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz!

ATV'nin yeni fenomeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölüm fragmanını yayınladı. Heyecan dorukta... Çakır'ın koğuşunu değiştiriyorlar, ölümle burun buruna geliyor. Çocuklar ise babalarının durumunu öğreniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölüm fragm

A+A-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölüm fragmanı ile nefes kesti. Dizinin yeni bölümünde Çakır'ı öldürmek için koğuşunu değiştiriyorlar. Peki Çakır bu tuzaktan kurtulabilecek mi?
 
Çocuklar ise babalarının başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğreniyor. Evde işler karışıyor. 
 
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 5. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Hızır Çakırbeyli, devlet adamı Nevzat Çankırı'nın ölümünden sorumlu olmakla suçlanır ve tutuklanır. Çok sevdiği ve saydığı Şahin Ağa karşılar Çakırbeyli'yi ceza evinde. 
 
Dışarıda ise işler veliaht olan İlyas'a kalır. Masada abisinin yerine söz hakkına sahip olan, mantığından çok duygularıyla hareket eden İlyas aldığı tam yetkiyle cesur kararlar alır ve uygular. 
 
Diğer tarafta Nazlı'nın karnındaki çocuktan kurtulmak isteyen Meryem Çakırbeyli'nin kurduğu plan işlemez. Bu olay Meryem'in aleyhinde bir duruma dönüşür. Çakırbeyli ailesinin güçlü kadınlarından olan Hatice, Nazlı'yı ve doğacak çocuğunu himayesi altına almış, aileye daha da yakınlaşmasını sağlamıştır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler