1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25. bölüm fragman
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25. bölüm fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25. bölüm fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm 25. bölüm özeti.

A+A-

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı yılın en iddialı yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranlarda yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerdeki başarısıyla zirvedeki yerini koruyan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile izleyenleri yine ekranlara kilitleyecek.


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 25. YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Masanın liderliğinden vazgeçmiş olmasına rağmen Hızır Çakırbeyli'nin başı beladan kurtulmaz. Ateş bu kez ailenin tam kalbine düşer ve felaketler zincirinin son kurbanı Ömer olur. Viktor yaptığı hain planıyla masum insanların hayatını tehlikeye atarak sınırları aşmıştır. Eylemlerini Ünal Kaplan'ın masasından seçtiği tetikçileri üzerinden gerçekleştirir. Fakat Hızır bombacıyı ele geçirecek ve Viktor'un paralı askerlerine yaklaşmayı başaracaktır. Oğlunun hayatına kastedenler ne pahasına olursa olsun bulunmalıdır.


Bbu yaşananlar aileyi bir arada tutmaya yetecek midir? Nazlı başı beladan kurtulmayan bu aileye dahil olma niyetinde değildir. Her ne kadar Hızır'ı elinde tutma gayesinde de olsa aklından evlenme fikri geçmez. Meryem kadar güçlü bir kadın olmayı Hızır'la evlenmeden elde etme arzusundadır. Meryem boşanarak gücünü, Nazlı ise evlenmeden varlığını ispat edebilme konusunda kararlıdır... 

 

HABERE YORUM KAT