1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölüm
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölüm

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz'da gelecek hafta neler olacak? İşte Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen 19. bölüm fragmanı.

A+A-

Başrollerini Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölüm yine izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başardı. Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizide gelecek hafta neler olacak?


18.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


 Şahin Ağa'dan sonra abisi Selim'i de bıçaklayarak kardeş kanı akıtan Mahmut'un yaşadığı herkes tarafından öğrenildi. Bu ölüm saçan hainin bir an önce bulunup yok edilmesi gerekiyordu. Mahmut ise Hızır Çakırbeyli'den çaldığı devlete ait olan paranın karşılığında Nevzat'tan yurt dışına çıkabilmek için pasaport istedi. Bunu kabul eden Nevzat'ın planı ise başkaydı. Hainin cezasını Hızır'a bıraktı ve bunun sonucunda Mahmut'un yurtdışına mı yoksa yeraltına mı gideceği bilinmiyordu.

Mahmut'u zamanında yok etmediği ve yaşananlara sebep olduğu için İlker de boynunda bir urganla geziyordu. O'nun cezasını Ünal mı yoksa yaşananlardan en büyük yarayı alan Hızır mı kesti? Son yaşanan hadiselerden dolaylı da olsa en yakın arkadaşı Yaren'in sorumlu olması Nazlıyı da olayların içine çekti. Çocuğunu böyle zor ve tehlikeli bir hayatın içinde büyütmekle ilgili endişeleri vardı. Meryem Çakırbeyli'nin ziyaretiyle birlikte bu korkuları kuvvetlendi. Belki de Nazlı için gitmek en hayırlısı oldu.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler