1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Eşkıya Dünya dizisinde beklenmedik olay!
Eşkıya Dünya dizisinde beklenmedik olay!

Eşkıya Dünya dizisinde beklenmedik olay!

ATV ekranında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeni bölüm heyecanı başladı. Bu hafta yayınlanan son bölümden sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlanmıştı. İzleyicileri ekrana kitlemeyi planlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar

A+A-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 30. yeni bölüm fragmanı ile ilgiyi tekrar üzerine topladı. Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da aksiyon ve macera hiç bitmedi.

Bu dizi ilk günden bu yana reytinglerdeki başarısıyla zirvedeki yerini korumuştur. "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde bu hafta neler yaşandı ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı haberi sayfamızda yer almaktadır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 30. BÖLÜM FRAGMANI


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hızır Çakırbeyli'nin acısı bir iken iki oluverir. Selim, kardeşinin elinden ikinci kez ölümle yüzleşir. Bülent'in aslında kim olduğu da artık herkes tarafından bilinmektedir.

fft16_mf6814984.jpeg

Mahmut gerçeğiyle yeniden karşı karşıya gelen Hızır'ın korkuları daha da artar. Artık herkes tedirgindir çünkü Mahmut hayattayken tehlikenin nereden geleceğini kimse kestiremez.

fft16_mf6814985.jpeg

Ünal bu kargaşadan istifade ederek Nevzat ve Davut'la bir görüşme ayarlar. Amacı aralarında olan anlaşmazlığa bir nokta koyarak Viktor'a karşı devlet gücünü yanında tutmaktır.

fft16_mf6814986.jpeg

Nazlı kayıp oğlunun gözyaşını dökerken Meryem baba evinde yalnız ve savunmasızdır. Hızır başlarında gezen beladan karısını korumak adına eve geri dönmesini açıkça istese de Meryem kovulduğu eve dönmemekte kararlıdır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur. Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever. Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır... Vefakar bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir. Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir.Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır.

 Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir. Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir. Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir. Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır. Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı diğer tarafta eşi Meryem...

DİZİDE DENİZ ÇAKIR FARKI

fft16_mf6815004.jpeg

38 yaşında… Meryem net bir insandır. Kocası evlendikten sonra ilk hapse girdiği zaman ona söylediklerini gün gibi hatırlıyor… Bir daha burada olacaksan Türkiye’nin hatta dünyanın en büyüğü ol ki girdiğin günaha değsin… Biliyor ki Hızır onun söylediği hiçbir şeyi gözardı etmez, daima aklının bir köşesine yazar… Çocuklarına dair Çakır gibi korkuları yok… O yüzden ikiden fazlasını yapmadı zaten. Nasılsa kızını da oğlunu da istemediği bir hayatın içine sokmayacak… O kayınvalidesi Hayriye’den daha güçlü bir kadın… Çakır’ın Nazlı ile olan ilişkisinin karşısında bile her zaman dimdik ayakta.. Bi yerde çakır ondan intikam alıyor diye düşünüyor. Yoksa kocasının ondan başka birisini sevebileceğine ihtimal vermiyor… Uykuyu, tembelliği, tatili hiç sevmez… Ona göre insanoğlu boş durduğunda kendisine acır, kendisine acıyana insanlar acır, acınan insan ise önce kendisini sonra her şeyi kaybeder. Bu yüzden evinde insan da çalıştırmaz… Sadece gençten birileri gelirler, günlük temizliğe yardım ederler… Alışmayı da sevmez… ne lükse ne konfora alıştırmamıştır kendisini… Kocasının bir günde her şeyi kaybedebileceğini hiç unutmamaya çalışır… Farkında değildir ama kocasının elde ettiği güce çoktan alışmıştır… Ailenin erkeklerine bir şey olsa bu kocaman mafya ailesini Meryem rahatlıkla yönetebilir… Böyle sevgi dolu bir kadın gerektiğinde ölüm emri verebilir mi? Söz konusu ailesi ise ve öldürülecek olan bunu hakkediyorsa evet…

HABERE YORUM KAT