1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Eski hatalara düşmeyelim'
'Eski hatalara düşmeyelim'

'Eski hatalara düşmeyelim'

DİYARİNSESİ.ORG -Diyarbakırspor'un bu sezon oynadığı maçlar ve takımın gidişatı ile ilgili son durum hakkında taraftarlar umutlu.

A+A-
Diyarinsesi.Org /Ramazan Tugay
 
TARAFTAR NE DİYOR
 
Bu hafta kendi evinde Yeşil Bursaspor'u konuk edecek olan Diyarbakırspor, bu maçla ilgili eski ve koyu Diyarbakırspor taraftarının bu konudaki görüşlerini  aldık.
 
"Yaşar Üsün" (70) ;Yaşar Üstün 70 yaşında, Diyarbakır'da manifaturacılık2014-09-25_125244.png yapıyor. Çok uzun yıllardır Diyarbakırspor'u takip ediyor:
"17 yaşımdan beridir Diyarbakırspor'u hiç bir maçını kaçırmazdım. Bizim dönemde taraftar takımına zarar vermezdi tam aksine zor günde sahip çıkardı.
Bir ricamda Diyarbakırspor taraftalarına olacak bu haftaki Yeşil Bursaspor maçında sakın pravakörlerin oyununa gelmeyin ve sadece  takımınızı destekleyin. Çünkü geçmişteki yapılan hatalara tekrar düşmeyelim rica ediyorum."
 
 
 
 
 
 
Hüsnü Algöz(60): Hüsnü Algöz Minübüs hatlarında kahyalık yapıyor: "Koyu 2014-09-25_125229.pngbir Diyarbakırspor Taraftarlarıyım bu hafta Yeşil Bursaspor'la oynayacağımız maçta tüm taraftarı sağ duyuya davet ediyorum bizler haksızlıklar karşısında yapılan yanlışların zararını geçmişte gördük. Bu gibi yanlışlar devamlı Diyarbakırspor'a zarar vermiştir. Bu gibi olayları bir daha görmek istemiyoruz. Gençlerden özellikle şunu rica ediyorum, mutlaka sağduyulu olmalılar. Eğer destek vermek istiyorlarsa, tribünde küfürsüz bir şekilde takımlarına destek olsunlar."

HABERE YORUM KAT