1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Eş Başkanların aile ziyaretleri devam ediyor
Eş Başkanların aile ziyaretleri devam ediyor

Eş Başkanların aile ziyaretleri devam ediyor

Sokağa çıkma yasağı ve çatışmalar nedeniyle Sur ilçesindeki evlerini terk etmek zorunda kalan aileleri ziyaret etmeye devam eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları, halkın mağduriyetinin giderilmesi için tüm olanakların seferber edildiğini, da

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin Suriçi’ndeki evlerini terk etmek zorunda kalan ailelere yönelik yardımları, Eş Başkanların da aile ziyaretleri sürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, Suriçi’nden göç ederek Kayapınar ilçesine yerleşen Yalçı, Eroğlu, Kurt ve Açıkgöz ailelerini ziyaret etti. İlk önce Yalçı ve Eroğlu ailelerini ziyaret eden Kışanak, bir süre ailelerle sohbet ederek, sorunlarını dinledi. Daha sonra Hasırlı Mahallesi’nden Kayapınar ilçesi Huzurevleri Mahallesi’ne yerleşen Kurt ve Açıkgöz ailelerini ziyaret eden Kışanak, aile fertlerinin sorunlarını dinledi, çocuklara oyuncak dağıttı. Kışanak, halkın mağduriyetinin giderilmesi için tüm olanakların seferber edildiğini ve dayanışma içinde zor günlerin üstesinden gelineceğini kaydetti.

HABERE YORUM KAT