1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Eş Başkanlardan anlamlı ziyaret
Eş Başkanlardan anlamlı ziyaret

Eş Başkanlardan anlamlı ziyaret

Kayapınar Belediye Eş Başkanları Mehmet Ali Aydın ve Fatma Arşimet 3 Aralık Dünya Engelli Haftası nedeniyle engeli aile bireyleri olan aileleri evlerinde ziyaret ederek, sorunlarını dinleyip tekerlekli sandalye hediye etti.

A+A-
3 Aralık Dünya Engelli Haftası nedeniyle Kayapınar Belediyesi Eş Başkanları Mehmet Ali Aydın, Fatma Arşimet, Yerel Gündem 21Engelli Meclisi üyeleri ve Kayapınar Belediyesi Musa Anter Engelli Yaşam Merkezi çalışanlarıyla birlikte engeli aile bireyleri olan aileleri evlerinde ziyaret ettiler.
 
Ziyaretlerde ailelerin sorunlarını dinleyen eş başkanlar tekerlekli sandalye ihtiyacı olanlara tekerlekli sandalye dağıttılar. Belediye olarak dezavantajlıların sorunlarının kendileri için öncelik olduğunu belirten Kayapınar Belediyesi Eş Başkanı Fatma Arşimet, “ Belediye olarak bu anlamıyla sorunların çözümü konusunda her zaman duyarlı olacağız. Kentin engelliler için engel teşkil etmeyecek şekilde olması için çaba ve çalışmalarımız devam edecektir “ dedi. Ailelerde ziyaretten dolayı eş başkanlara teşekkür ettiler.
 

HABERE YORUM KAT