1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Eş Başkanlara bisiklet yolları için teşekkür plaketi
Eş Başkanlara bisiklet yolları için teşekkür plaketi

Eş Başkanlara bisiklet yolları için teşekkür plaketi

Tigris Bisiklet Kulübü, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Gültan Kışanak ile Fırat Anlı’ya, kentin ilk bisiklet yollarını yaptıkları, yeni yollarda bisiklet yolları oluşturdukları ve bisiklet kullanımını teşvik ettikleri için teşekkür plaketi

A+A-

Tigris Bisiklet ve Özel Sporcular Kulübü Başkanı Ali Alioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Gültan Kışanak ile Fırat Anlı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Alioğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin kentin ilk bisiklet yollarını oluşturması, planladığı yollarda bisiklet yollarına yer vermesi ve vatandaşları bisiklet kullanmaya teşvik etmesinin çok önemli olduğunu söyledi. “Bisiklet kullanımını teşvik eden, ekolojik yaşam ve toplumsal barış konulu faaliyetlerimize ulaşım noktasında sunmuş olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.” diyen Kulüp Başkanı Alioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Eş Başkanlara plaket verdi. Eş Başkanlar da ziyaretten dolayı Alioğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

 

HABERE YORUM KAT