1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Eş başkanlar Kültür ve Kongre Merkezi inşaatını denetledi
Eş başkanlar Kültür ve Kongre Merkezi inşaatını denetledi

Eş başkanlar Kültür ve Kongre Merkezi inşaatını denetledi

DİYARBAKIR - Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Gültan Kışanak ile Fırat Anlı, 36 milyon liraya mal olacak olan Kültür ve Kongre Merkezi inşaatını denetleyerek, çalışmaların hızlandırılması ve kullanılacak süslemelerin Diyarbakır tarihini yans

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Gültan Kışanak ile Fırat Anlı, Yenişehir’de inşa edilen Kültür ve Kongre Merkezi’nin inşaat çalışmalarını yerinde denetledi.

Mayıs 2016’da tamamlanması hedeflenen Kültür ve Kongre Merkezi’ne ilişkin Fen İşleri Daire Başkanı Bülent Uçan ve Proje Müdürü Vedat Bakır’dan bilgi alan eş başkanlar, Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılan bütün çalışmaları detaylı bir şekilde inceledi.

"SÜSLEMELER DİYARBAKIR TARİHİNİ YANSITSIN"


İncelemenin ardından proje müdürü Vedat Bakır ve kontrol mühendisleri, Kültür ve Kongre Merkezi’nin iç ve dış kısımlarında yapılacak süsleme ve çalışmalara ilişkin detaylı sunum yaptı. Yapılacak süslemelerin Diyarbakır’ın tarihini yansıtmasını isteyen eş başkanlar, çalışmaların hızlandırılıp, merkezin zamanında tamamlanmasını gerektiğini vurguladı.


(MP-Y)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler