1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Eş başkanlar çalışmaları yerinde denetledi
Eş başkanlar çalışmaları yerinde denetledi

Eş başkanlar çalışmaları yerinde denetledi

DİYARBAKIR - Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Gültan Kışanak ile Fırat Anlı, Batı İlçe Otogarı ve Kent Ormanı’ndaki çalışmaları yerinde denetledi.

A+A-

Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Gültan Kışanak ile Fırat Anlı, kentin değişik noktalarında yürütülen çalışmaları yerinde denetledi.

 

Sabahın erken saatlerinde Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı hizmet binasına giden eş başkanlar, Genel Sekreter Zülküf Karatekin, Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Sevinç, Yol Yapım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı Turan Kapan, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Samet Uçaman’la birlikte yeni havaalanının protokol yolu olan Qamışlo Bulvarı’nda incelemelerde bulundu. Bulvardaki çalışmaları denetleyen eş başkanlar, daha sonra yapımı tamamlanan Batı İlçe Otogarı’na geçti.

 

Otogarda eksik kalan çalışmaların tamamlanmasını isteyen eş başkanlar, Kent Ormanı’ndaki çalışmaları da yerinde inceleyerek, hava sıcaklıklarının eksinin altına düşmeden ağaçların dikilmesini istedi.


(MP-Y)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler