1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Eş Başkan Anlı’dan işçi, esnaf ve muhtar ziyareti
Eş Başkan Anlı’dan işçi, esnaf ve muhtar ziyareti

Eş Başkan Anlı’dan işçi, esnaf ve muhtar ziyareti

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, önce belediyenin asfalt ve yol yapım işçileriyle bayramlaştı, daha sonra esnaf ve muhtarlarla bir araya gelerek sorunları dinledi, ardından Spor Kompleksi inşaatında incelemelerde bulundu.

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, Genel Sekreter Zülküf Karatekin, Genel Sekreter Yardımcıları Rojda Balkaş Akyüz, Hüseyin Bayrak ve Abdullah Sevinç’le, Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı hizmet binasına giderek, önce asfalt işçileri ve mühendislerle bayramlaştı, ardından çalışmaları yerinde denetledi, ilgililerden bilgi aldı.

Daha sonra Yenişehir Belediyesi Eş Başkanı Selim Kurbanoğlu ile birlikte Yenişehir ilçesi Şehitlik Semti’ne geçen Anlı, burada esnaf ve mahalle muhtarlarını ziyaret etti, sohbet ederek sorunlarını dinledi.

 Anlı, ardından Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Remzi Dayan’la, Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlamak üzere olan Spor Kompleksi’ne giderek, incelemelerde bulundu. 

HABERE YORUM KAT