1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Erkek basketbolcular yeniden start verdi
Erkek basketbolcular yeniden start verdi

Erkek basketbolcular yeniden start verdi

Diyarbakır Bağlar Belediye Spor Erkek takımı İl içi alt yapı müsabakaları için kentte yaşanan olaylardan dolayı ara verdiği çalışmalarına devam ediyor.

A+A-
Erkek Basketbol takımı olarak yılın 12 ayı hiç ara vermeden çalışmalarına devam eden Bağlar Belediye Spor Erkek takımı İl içi alt yapı müsabakaları için kentte yaşanan olaylardan dolayı ara verdiği çalışmalarına devam ediyor.
 
Erkek takım Antrenörü Özgür Buyük yaptığı açıklamada "Maalesef ilimizde yaşanan ve hepimizi üzen olaylardan dolayı ara verdiğimiz çalışmalarımıza Cumartesi günü kendi salonumuzda yaptığımız antremanlar ile devam ediyoruz. Bu yıl katılacağımız Ekim ayının son haftası başlayacak olan Genç erkek müsabakalarının hazırlıklarına paralel Bölgesel lig takımızın çalışmaların da görev vereceğimiz genç sporcu kardeşlerimiz ile birlikte her zaman ki amacımız hem ilimizi hem de belediyemizi en iyi şekilde temsil edip bize güvenenleri mahcup etmemektir.
 
Göreve başladığımız 2013 yılında yeni bir yapılanma ile sıkıntılı durumda olan erkek takımımız da şu an genç yıldız küçük ve minik kategorilerinde takımlarımız ile mücadele edecek duruma tekrardan getirdiğimiz kulübümüz de planlamamız inşallah 2-3 yıl içerisinde yine altyapı da ses getiren bir kulüp olmamız olacaktır. Geçen yıl bizde oynayan 4 kardeşimizin üniversite kazanması 5 kızımızın Mersin ve Antalya ve Şanlıurfa takımlarına transfer olması ve son olarak ta bize güvenip 16 kızımızın özel Doğa Koleji'ne basketbol bursu ile yerleşmesi Kız Erkek yapacağımız daha nice çalışmalarda bize manevi güç katmaktadır.
 
Bu yol da emeği geçen başta Belediye Eş Başkanlarımıza Kulüp Yöneticilerimize eski yeni tüm antrenörlere ve Doğa Koleji yönetim kuruluna teşekkür eder özellikle bölgemizde ve Kobane de yaşanan sıkıntılı durumların sona ermesini dilerim" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT