1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Erkan Petekkaya su altında dublör kullanmadı
Erkan Petekkaya su altında dublör kullanmadı

Erkan Petekkaya su altında dublör kullanmadı

Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerini paylaştığı ‘Paramparça’ dizisinin tanıtımı yayınlandı. Tanıtımlarda da görüldüğü gibi Petekkaya su altında dublör kullanmadı.

A+A-

Geçen sezonun en çok izlenilen dizilerinden ‘Paramparça’nın yeni sezon tanıtımı Star TV’de ve Paramparça sosyal medya hesaplarında yayınlandı. Tanıtımın Star TV ve Paramparça sosyal medya hesaplarında paylaşımı sonrası, sadece YouTube’da ilk 10 saatte yaklaşık 125.000 kişi tarafından izlendi. 


Büyük ilgi gören tanıtım filminde, Erkan Petekkaya’nın su altı görüntüleri merak uyandırdı.Yapımcılığını dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı ‘Paramparça’, yeni sezonda iddialı sahnelerle izleyicinin karşısında olacak.

 

3(43).jpg

DUBLÖR KULLANMADI


Güçlü kadrosuna, yeni sezonda, yönetmen Altan Dönmez ve ünlü oyuncu Barış Falay’ı da katan ‘Paramparça’ geçen hafta çekimlerine başladı.


Erkan Petekkaya ile ‘Paramparça’nın ana mekanı olan Edip Efendi Yalısı önünde, Boğaz’ın serin sularında ve Eyüp’te özel bir çekim havuzunda iki ayrı günde, yapılan su altı çekimleri toplamda 15 saat sürdü. Profesyonel su altı çekim ekipmanları ve dalgıçlar eşliğinde çekilen sahnelerde Petekkaya dublör kullanmazken, bu sahnelerde kendisine eşlik eden Alina Boz’a balıkadamlar tarafından su altında nefes takviyesi yapıldı.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler