1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ergünöz ailesinin acı günü
Ergünöz ailesinin acı günü

Ergünöz ailesinin acı günü

Diyarbakır'da polis olarak görev yapan Senayi Ergünöz'ün oğlu Muhammed Taha Ergünöz 4,5 aydır tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

A+A-
Yaklaşık 4,5 aydır önce solunum ve kardiyak problemleri nedeniyle Dicle Üniversitesi Hastaneleri Çocuk Hastanesi Yoğun Bakım servisinde tedavi gören Muhammed Taha Ergünöz kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yumdu. 
 
Oğlunun ölümünün üzüntüsüyle adeta yıkılan Baba Senayi Ergünöz şunları söyledi: 26 Ekim 2013 tarihinden bu yana solunum ve kardiyak problemleri nedeniyle oğlumu Dicle Üniversitesi Çocuk Hastanesi yoğun bakım ünitesine yatırdık. Doktorlar ve hastane personelleri oğluma kendi evlatları gibi bakıp ilgi gösterdiler. Ama oğlum geçirdiği bir kalp krizi sonrası hayata gözlerini kapadı. Evlat acısı zordur. Emeği geçen dostlarımdan, taziyemize gelen meslektaşlarım, dostlarım ve arkadaşlarımdan Allah razı olsun" diye konuştu.
 
Taziyeye, Diyarbakır Valisi,Mustafa Cahit Kıraç, Diyarbakır İl,Emniyet Müdürü,Dr.Halis Böğürcü, Daire Müdürleri, Siyasi Parti Başkanları, Sivil Toplum Örgütleri, Doktorlar, polis meslektaşları, Dermanbaba Yetiş ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yılmaz Acu ve çok sayıda halk geldi. Muhammed Taha Ergünöz'ün ruhuna fatihalar okundu.
 
 
Diyarınsesiorg ailesi olarak Ergünöz ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
 
 
 
Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT