1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ergin’den yeni yıl mesajı
Ergin’den yeni yıl mesajı

Ergin’den yeni yıl mesajı

Diyarbakır Kutu Ambalaj Fabrikası,Sur ve Özergin İnşaat Firmaları,Dicle Kolonyaları Yönetim Kurulu Başkanı ve Trakya motorlu Taşıyıcı Harfiyat Kooperatif Başkanı iş adamı Süleyman Ergin, yılbaşı nedeniyle bir açıklama yaptı.

A+A-

Ergin, yeni yıl mesajında 2016 yılının ülkemize barış ve huzur getirmesini dileyerek “Biz yılbaşı kutlamıyoruz  barış kardeşlik dostluk olsun insanlar ölmesin savaşın zararları had safhada  savaşın zararları kazananı olmamıştır” dedi.


Süleyman Ergin mesajında, “Asırlardan beri farklı kültür ve medeniyetleri bir arada tutan ve yaşatan birçok dilli kardeş şehir, güzel ilimizde 2015 yılını sevinç ve üzüntüleriyle geride bırakıyoruz. 2016 yılının ülkemize ilimize barış huzur getirmesini diliyorum. Yeni yılda, bütün enerjimizle kadirşinas Diyarbakır hemşerilerimizin daha güzel, daha huzurlu, daha mutlu günlere kavuşması için, toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek, Diyarbakır’ın gelişmesi ve kalkınmasını sağlamak, en büyük hedefimiz olacaktır.


Öte yandan dünyada yaşanan ve insanlığı derinden etkileyen olumsuzlukların da 2016 yılında yaşanmaması, ülkemizde barış, kardeşlik ve hoşgörünün hakim olması en büyük temennimizdir. Bu duygularla, tüm Diyarbakırlı hemşerilerimizin yeni yılını kutlar, mevcut hoşgörü, kardeşlik ve huzur ortamının gelişerek devam etmesini umut ediyor, 2016 yılının ilimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.
 

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler