1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ergin'den kurban bayramı mesajı
Ergin'den kurban bayramı mesajı

Ergin'den kurban bayramı mesajı

Diyarbakır'ın tanınmış işadamlarından olan hayırsever ve yardımseverliğiyle gönüllere taht kuran Süleyman Ergin Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

A+A-
Mesajında Ortadoğu'da yaşanan savaşlara da değinen Ergin bayramın savaşların son bulmasına vesile olmasını temenni ettiğini söyledi.
 
Başta Diyarbakır, İstanbul ve Ankara gibi metropol kentlerde işyerleri bulunan ve sayısız işçiye istihdam sağlayan tanınmış işadamlarından Süleyman Ergin Kurban Bayramını geçirmek üzere memleketi olan Diyarbakır'a geldi.
 
Diyarbakır'da sevenleri, akrabalarıyla bir araya gelen Ergin gazetecilere de Kurban Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulundu. Mesajında Ortadoğu'da bir süredir yaşanan savaşa da değinen Ergin savaşların son bulması gerektiğini söyledi. Bayramın başta huzur ve güven ortamında kutlanmasını temenni eden Ergin sözlerini şöyle sürdürdü:
 
“Bayramlar; birlik ve beraberliğimizin simgesi, toplumumuzu kaynaştıran, hoşgörü ve kardeşliğimizin artmasını sağlayan önemli dayanışma ve paylaşma, aynı zamanda coşku günleridir. Böyle güzel günleri fırsat bilerek bu bayram coşkusunu elimizin uzandığı her yere taşımalı, sevinçlerimizi olduğu kadar, keder ve acılarımızı da paylaşmalıyız. Birlikte bir bayramı daha yaşayacak olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşarken, Kurban Bayramının, ülkemize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisi ile tüm Diyarbakırlı hemşehrilerim başta olmak üzere bölge, ülke ve tüm zulüm altındaki halkların  bayramlarını kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.” 
 

HABERE YORUM KAT