1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ergin’den bayram mesajı
Ergin’den bayram mesajı

Ergin’den bayram mesajı

Diyarbakır Kutu Ambalaj Fabrikası, Sur İnşaat ve Özergin İnşaat Firmaları, Dicle Kolonyaları Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Trakya Motorlu Taşıyıcı Harfiyat Kooperatif Başkanı İş adamı Süleyman Ergin,Ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

A+A-

Süleyman Ergin, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şunları şu ifadeleri kullandı:

"Rahmet ve bereket ayı olan ramazan ayının sonuna gelerek bayrama ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.

 

 Bayramlar, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerinin yaşandığı, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirine yakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günlerdir.

 

Milletimiz her ramazanda olduğu gibi yine bu ramazanda da birlik ve beraberliğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örnekleriyle göstermiştir. Bir yandan çevremizdeki yardıma muhtaç insanlara el uzatırken diğer taraftan da dünyanın değişik yerlerinde sıkıntı içerisinde bulunan insanlarının yardımına koşmuştur. 

 

Ramazan ayı boyunca sergilenen bu güzel hasletler bayramla birlikte çok daha büyük bir anlam kazanmaktadır.

 

Bu anlamlı bayramın  Diyarbakır halkı için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin Ramazan bayramını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT