1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ergin’den babalar günü mesajı
Ergin’den babalar günü mesajı

Ergin’den babalar günü mesajı

Diyarbakır Kutu Ambalaj Fabrikası,Sur İnşaat ve Özergin İnşaat Firmaları,Dicle Kolonyaları Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Trakya Motorlu Taşıyıcı Harfiyat Kooperatif Başkanı ,AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday adayı olan işadamı Süleyman Ergin

A+A-

Süleyman Ergin mesajında, Türk geleneğinde babanın ailenin temel direği olarak görüldüğünü, adaleti, paylaşmayı, dayanışmayı ve sorumluluğu simgelediğini kaydetti.
 
Babaların, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için özveriyle çaba harcadıklarını ifade eden Ergin, anne -baba hakkına da dikkat çekti.
 
Süleyman Ergin, "Bu itibarla, üzerimizde hakkı olan anne ve babaların rızasını kazanmak, onların gönlünü hoş tutmak, onlara karşı her zaman vefa göstermek her evladın önceliği olmalıdır. Bu anlamlı günde, babasız büyümek zorunda kalan yetimlerimize sahip çıkılmasının, onların yüzlerinin güldürülmesinin de önemli olduğuna inanıyorum. babalar günü vesilesiyle tüm babaları en kalbi duygularımla kutluyor; tüm vatandaşlarıma sevgilerimi, selamlarımı sunuyorum." dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler