1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ergin'den Anneler Günü kutlaması
Ergin'den Anneler Günü kutlaması

Ergin'den Anneler Günü kutlaması

Diyarbakır Kutu Ambalaj Fabrikası, Sur Özergin İnşaat Firmaları, Dicle Kolonyaları Yönetim Kurulu,Başkanı Süleyman Ergin 8 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla ülkenin şehit ve gazilerin anneleri başta olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutladı.

A+A-

Ergin, "Annelik, evlada karşı gösterilen şefkat, ilgi ve koruma duygusuna sahip olan kadının yeryüzündeki en güzel adıdır. Bu duygular tüm canlılarda var olsa da yaratılanların en gelişmişi olan insanın, bakıma en muhtaç canlı yavrusu olmasından dolayı kaç yaşında olursak olalım her zaman ilk günkü sevgi, şefkat ve koruma duygusu ile yavrusuna yaklaşan anne insanoğludur, analarımızdır.

 

Bizleri dünyaya getirmekle kalmayıp, doğum anından itibaren besleyen, güçlü, özgüvenli, vicdanlı, ahlaklı ve iyi yetişmiş bireyler olarak hazırlayıp, topluma kazandıran yine annelerimizdir. Bu çok anlamlı gün vesilesiyle, ülkemizin bütünlüğü, milletimizin güvenliği için can veren kahraman şehit ve gazilerimizin kıymetli anneleri başta olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutluyor, ebediyete intikal etmiş olanlara da rahmet diliyorum" diye konuştu. 
 

 

HABERE YORUM KAT