1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Erganispor'da yeni yönetim iş başında
Erganispor'da yeni yönetim iş başında

Erganispor'da yeni yönetim iş başında

BAL takımlarından Erganispor'un yeni yönetimi göreve hızlı başladı.

A+A-

Ahmet Erbay başkanlığındaki yeni yönetim, teknik heyet sorununu ve lige katılım parasını çözmek istiyor. Bölgesel Amatör Ligi'nde (BAL) mücadele eden Erganispor'un yeni yönetimi çalışmalar hızlı başladı. Geçen hafta Pazar günü yapılan kongrede göreve seçilen Ahmet Erbay başkanlığındaki yönetim, kulübün öncelikli sorunlarına el attı. Sarı siyahlı takımın biran önce çözmesi gereken sorunların başında yer alan teknik heyet sorunu ve lige katılım ücreti için yönetimin çalışmalar başladığı bildirildi.

Son gün 19 Temmuz

Erganispor'un göreve gelen yeni yönetiminin, 25 bin TL değerindeki parasal rakamı veya banka teminat mektubunu 19 Temmuz'a kadar Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) yatırması gerekiyor. Bu konuda kaynak arayışı içinde olan yönetimin bu konuyu Cuma gününe kadar çözmesi bekleniliyor. Sarı siyahlı takımın gündemimizdeki diğer önemli konu ise teknik heyet sorunu. Diyarbakır temsilcisi, bu sorunu da hafta sonuna kadar aşmayı planlıyor.

Yönetim sayısı artacak

Öte yandan Ahmet Erbay başkanlığındaki yeni yönetimin, 7 kişilik yönetim tüzüğünü değiştirip, sayıyı 11 kişiye çıkarmayı planlarken, kulübün toplam borcunun ise 28 bin TL olduğunu söyledi.

HABERE YORUM KAT