1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Erganispor ve Ergani gençlerbirliğispor durmak bilmiyor
Erganispor ve Ergani gençlerbirliğispor durmak bilmiyor

Erganispor ve Ergani gençlerbirliğispor durmak bilmiyor

Erganispor ve Ergani gençler birliği spor kulüpleri yaz kış demen çalışmalarını sürdürürken sporcu Velileri yeni kaymakam Mehmet Ali Gürbüz’e çağrıda bulundular.

A+A-

Diyarbakır süper amatör liglerinde başarılı bir şekilde mücadele eden Erganispor ve Ergani Gençlerbirliği spor kulüpleri futbol sezonunun kapanmasına rağmen örnek bir tutum sergileyerek gençlerin kötü yollarla sapma endişesinden dolayı onları boş bırakmayarak antrenman yaptırıyorlar.
 
Erganispor ve Ergani Gençler Birliği kulüp başkanlığını birlikte sürdüren Ekrem Senvar, Erganispor ve Ergani gençler birliği olarak son yıllarda özelikle alt yapıda büyük başarılar elde ettik. Teknik sorumlumuz Mehmet Kanat hocamızın öndeliğinde yaz kış demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz Amacımız Erganili çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan koruyup topluma faydalı bir birey olarak kazandırmaktır diyen Başkan Senvar’ Biz çocuklarımıza sadece futbol eğitimi vermiyoruz onların eğitimi ile de ilgileniyoruz bu konuda sporcularımızın velilerinden de büyük destek görüyoruz “ dedi.

HABERE YORUM KAT