1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ergani'nin yeni Emniyet Müdürü göreve başladı
Ergani'nin yeni Emniyet Müdürü göreve başladı

Ergani'nin yeni Emniyet Müdürü göreve başladı

DİYARBAKIR- Sakarya’nın Arifiye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinden Diyarbakır'ın Ergani İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Fatih Çetinkaya, yeni görevine başladı.

A+A-

İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesiyle 110 emniyet müdürünün görev yerinin değiştirilmesi çerçevesinde Hatay Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü görevinden geçici görevle Ergani Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Samet Mete Ünsal, terfi almasının ardından ilçedeki geçici görev süresini tamamlayarak asli görev yeri olan Hatay’a gönderildi


Ünsal’dan boşalan Ergani Emniyet Müdürlüğü görevine Sakarya’nın Arifiye İlçe Emniyet Müdürü Fatih Çetinkaya atandı. 4. sınıf Emniyet Müdürü Çetinkaya, Ergani’deki yeni görevine başladı.

Ergani’de görev yapacağı süreçte yasalar çerçevesinde vatandaşın huzur ve güveni için elinden geleni yapacağını belirten Çetinkaya, “Ergani güzel ve büyük bir ilçe. Buraya gelirken de övgüyle bahsedilen ilçemizdeki insanlarımızı gayet ılımlı buldum. Vatandaşlarımızla geniş meclislerde bir araya gelerek, onların huzur ve güvenini tesis etmek için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Bu bağlamda halkımız bize kolaylıkla ulaşarak her türlü talep ve sıkıntılarını ulaştırabilirler” dedi.


İyi derecede Fransızca bilen Çetinkaya, evli ve 3 çocuk babasıdır.


(ET-YRT-Y)

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler