1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Erganili miniklerin kupa sevinci
Erganili miniklerin kupa sevinci

Erganili miniklerin kupa sevinci

Ergani Gençlerbirliği, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)’nde düzenlenen 7. Gündüz Tekin Onay Minikler Futbol Festivali’nden kupayla döndü.

A+A-

Her yıl geleneksel olarak Türkiye Futbol federasyonu (TFF) ile KKTC Tarafından müşterek olarak düzenlenen Gündüz Tekin Onay Minikler Futbol Festivali’nin 7’ncisi de bir hayli renkli geçti. Turnuvaya katılan Ergani Gençlerbirliği kafilesini KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu da makamlarında kabul etti, yönetici, teknik heyet ve sporcularla bir araya gelip hatıra fotoğrafları çektirdi.


Destek olursa başarı da gelir


Ergani Gençlerbirliği ortaya koyduğu başarılı maçlardan dolayı kupa altı. Ergani Gençlerbirliği Asbaşkanı Ekrem Senvar, başarılarından dolayı Antrenörleri Mehmet Kanat ile Ömer Korkmaz’a teşekkür etti. Kulübe verdiği maddi ve manevi desteklerinden dolayı İlçe Kaymakamı Eşref Yonsuz’a da teşekkür eden Senvar, “İlçemizde çok iyi bir futbol potansiyeli var. Antrenör Mehmet Kanat Daha önce hem Erganispor hem de Ergani Gençlerbirliği alt yapı takımları Türkiye Genelinde derece yapmıştı. Destek olduğu taktirde neler yapabileceğimizi bir kez daha gösterdik” dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler