1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ergani'de üst yapı çalışmaları
Ergani'de üst yapı çalışmaları

Ergani'de üst yapı çalışmaları

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Ergani İlçe Belediye Başkanı Fesih Yalçın, ilkbahar yaz sezonu çalışmalarının startını verdiklerini söyledi.

A+A-

Belediyeye bağlı ekipler ilçenin muhtelif yerlerinde, su, kanalizasyon, çevre düzenlemesi ve yeni park alanlarının iyileştirilmesi konusunda birçok alanda çalışma başlattı. Çalışmaları yerinde denetleyen Ergani Belediye Başkanı Fesih Yalçın esnafla sohbet ederek onların talep ve sıkıntılarını dinledi. Dicle yolu üzerinde yürütülen alt ve üst yapı çalışmalarını denetleyen Belediye Başkanı Fesih Yalçın, amaçlarının Ergani'yi çağdaş modern bir kent haline getirmek olduğunu ifade ederek, "Bunun için tüm imkanları seferber ediyoruz. Bu yıl ilk çalışmamızı Dicle yolunda başlattık. Bu çalışma ile Dicle yolundan Emniyet Müdürlüğü'ne kadar kanalizasyon ve su boruları döşemesi yapacağız. Amacımız, halkımıza iyi bir hizmet vermek, onların memnuniyetini kazanmaktır" dedi.

Hizmeti layıkıyla yerine getireceklerini dile getiren Yalçın, tek beklentilerinin onların çalışma esnasında sabırlı olmaları olduğunu söyledi.

HABERE YORUM KAT