1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ergani'de öncelik hoca
Ergani'de öncelik hoca

Ergani'de öncelik hoca

Erganispor'un yeni yönetimi,ilk iş olarak bu hafta sonuna kadar teknik heyet sorununu çözmek ve lige katılım parasını hal etmek istiyor. Kulübün borcunun ise 28 bin TL olduğu açıklandı.

A+A-

'HAFTA SONUNA KADAR ÇÖZECEĞİZ'

Bölgesel Amatör Ligi'nde mücadele eden Erganispor'un yeni yönetimi öncelikle teknik heyet sorununu çözmek ve lige katılım yatırmak istiyor. Başkan Ahmet Erbay,”25 bin TL değerindeki parasal rakamı veya banka teminat mektubunu 19 Temmuz'a kadar TFF'ye bildirmek zorundayız. Şu anda bunu aşmaya çalışıyoruz. Gündemimizdeki diğer önemli konu teknik heyet olayıdır. Hafta sonuna kadar bu sorunu da aşmaya çalışacağız. Daha sonra transfer çalışmalarına başlayacağız.” dedi.

'HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUKTUR'                         

Ahmet Erbay, Ali Güzel,İsmail Cennet,İsa Demirkan,Hıdır Yıldız,Hacı Mehmet Mete ve Ömer Aşkın'dan oluşan 7 kişilik yönetimi tüzük değişikliği yaparak 11 kişiye çıkarmayı amaçladıklarını belirten Başkan Erbay,kulübün borcunun ise 28 bin TL olduğunu ve bu rakamın kongre tutanaklarına geçirildiğini söyledi. Hedeflerinin 3.Lig'e çıkmak olduğunun altını çizen Erbay,”Erganispor'un hedefi her zaman şampiyonluk olmuştur. Bu yıl da öyle olacak.” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT