1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ergani'de esnaf ziyareti
Ergani'de esnaf ziyareti

Ergani'de esnaf ziyareti

BDP Ergani İlçe Örgütü üyeleri, ilçedeki esnafları ziyaret ederek, sorunlarını dinledi. Heyet, esnafla yaptığı görüşmelerde özüm sürecine ilişkin bilgi vererek, son dönemde yaşanan siyasi gelişmeleri değerlendirdi

A+A-

 BDP Ergani İlçe Örgütü üyeleri, Ergani çarşı merkezindeki esnafları ziyaret etti. BDP Ergani İlçe Örgütü, ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ederek, çözüm sürecine ve ilçenin sorunlarına ilişkin görüşlerini aldı. Her hafta rutin olarak yapılan esnaf ziyaretine, BDP Ergani İlçe Örgütü Eş Başkanı Cavidan Yaman, Ergani Belediye Başkanı Fesih Yalçın ve çok sayıda BDP'li katıldı.

'Sürece sahip çıkılmalı'

İlçe esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan heyet, esnaflarla çay içerek sohbet etti. Heyet, esnafla yaptığı görüşmelerde özüm sürecine ilişkin bilgi vererek, son dönemde yaşanan siyasi gelişmeleri değerlendirdi. Heyet yaptığı bilgilendirmenin ardından sürece ilişkin yurttaşların eleştiri ve önerilerini aldı. Burada esnaflarla konuşan Eş Başkan Yaman, yurttaşların başlatılan sürece sahip çıkmasını istedi. Daha sonra esnafların sıkıntılarını dinleyen BDP'liler, esnaflarla belediyenin çalışmalarını değerlendirdi. Yurttaşlar ise düzenli bir şekilde yapılan ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

HABERE YORUM KAT