1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ergani'de el bombalı intikam
Ergani'de el bombalı intikam

Ergani'de el bombalı intikam

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde, eşinin evi terk etmesine sinirlenen bir kişi, kayınpederinin evini bastı.Kaynanasını öldüren zanlı, kayınpederini yaralayıp eve el bombası attı.

A+A-

Edinilen bilgilere göre olay, Ergani ilçesine bağlı Yeni köyde meydana geldi. Çiftçilikle uğraşan Mehmet K., eşi M.K. ile tartıştı. M.K. evi terk edip, aynı köyde yaşayan ailesinin evine yerleşti. Mehmet K. sabah saatlerinde silah ve iki adet el bombasını yanına alarak kayınpederinin evini bastı.

Kaynanası ve kayınpederi ile tartışan Mehmet K., kaynanası Emine Çağlar ile kayınpederi Çuço Çağlar'a silahla ateş açtı. Daha sonra el bombasını pimini çeken Mehmet K., bombayı eve attı. Bombanın patlamaması üzerine ikinci bombayı atmaya hazırlanan Mehmet K.'ya, kayınbiraderi Hüseyin Çağlar sopa ile müdahale etti.Emine Çağlar olay yerinde hayatını kaybederken, yaralı Çuço Çağlar ile Mehmet K., Ergani İlçe Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.Bölgede geniş güvenlik önlemi alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.